ЗСУ розповіли про дрон, який допомагає вбивати окупантів

13 октября 2023

ЗСУ розповіли про дрон, який допомагає вбивати окупантів

Дрон-розвідник української розробки "Фурія" з радіусом роботи на півсотні км працює на найгарячіших точках фронту. І окупанти його не люблять, адже БПЛА несе їм смерть, ідеться в сюжеті ТСН.

За словами наших аеророзвідників, це один із найкращих безпілотників. Він піднімається в небо на висоту до 2,5 км, час проведення в повітрі доходить до понад трьох годин. Головний інструмент - камера. Таким чином, сили оборони України можуть вести розвідку і коригувати удари артилерії. 

Журналісти застали ключовий момент роботи "Фурії". Першим ми вдарили по ворожому танку, який наводився на нашу піхоту. Після дроном вистежили російську гаубицю. Потім була дорозвідка місцевості, контроль техніки, що пересувається, виявлення місць складів і скупчення особового складу окупантів. На зворотному шляху дрон скоригував знищення російської ППО.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Україна робитиме французькі дрони Aarok. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Новий електрокар Alpine A110 вразить унікальною батареєю 16 марта 2026

Новий електрокар Alpine A110 вразить унікальною батареєю

Іран атакував Дубаї: біля аеропорту гасять пожежу 16 марта 2026

Атака знову поставила під загрозу функціонування одного з головних транспортних вузлів світу.

Зендея на тлі чуток про шлюб вийшла на червону доріжку "Оскара" з таємничою обручкою 16 марта 2026

Зендея на тлі чуток про шлюб вийшла на червону доріжку "Оскара" з таємничою обручкою. Фото Вона заручена із зіркою "Людини-павука" з 2024 року

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Industrialbank 4.7
Industrialbank

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше