ЗСУ встановили новий рекорд і підбили три ЗРК "БУК" за тиждень

5 января 2024

ЗСУ встановили новий рекорд і підбили три ЗРК "БУК" за тиждень

На Донецькому напрямі українські Збройні сили показали значні успіхи. Так, за останній тиждень сили оборони зуміли знищити три зенітні ракетні комплекси "Бук-М2", що належать російським збройним силам. Інформація була підтверджена прес-службою Сил спецоперацій Збройних Сил України.

Зазначається, що завдяки професіоналізму операторів спеціальних сил на Донецькому напрямі протягом тижня було втрачено для противника три зенітні ракетні комплекси "Бук-М2" з двома станціями виявлення та цілевказівки 9С36.

Дії операторів 3-го окремого полку спеціальних сил дозволили виявити та точно навести вогонь ракетно-артилерійських підрозділів сил оборони на ворожі цілі.

Наслідки вогневих атак: один із зенітних ракетних комплексів був повністю знищений, два інших виведені з ладу та не придатні для відновлення. Операції зі знищення ворожих цілей продовжуються невпинно.

Нагадаємо, що нещодавно ми розповідали про те, як ВСУ з старої BMW змогли створити комплекс РСЗВ.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Валерій Харчишин розсмішив історією про "передсмертне повідомлення" дружині з літака 4 мая 2026

"Я вже попрощався з життям". Валерій Харчишин розсмішив історією про "передсмертне повідомлення" дружині з літака Співак розповів про реакцію дружини

ЄС вважає можливим напад Росії в найближчі два роки - ЗМІ 4 мая 2026

Глава Кремля, ймовірно, здійснить вторгнення, яке створить неоднозначність серед членів НАТО, вважають джерела.

Єдинороги, піца і веселощі з друзями: Могилевська показала святкування 6-річчя доньки 4 мая 2026

Артистка поділилася відео зі святкування дня народження прийомної доньки Софії. Дівчинці виповнилося 6 років

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше