Зупиняти авто на дорозі зможе не лише поліція, а й Нацгвардія

20 февраля 2024

Зупиняти авто на дорозі зможе не лише поліція, а й Нацгвардія

Військові національної гвардії України матимуть додаткові повноваження, включаючи можливість застосовувати силу та зброю щодо цивільних осіб та примусово зупиняти їх транспортні засоби. Запропонований законопроект уже пройшов схвалення комітету Верховної Ради і буде винесений на голосування до зали, повідомляє Авто 24

Законопроект №10311 спрямований на удосконалення правових норм щодо застосування національною гвардією примусових заходів, таких як фізичний вплив, спеціальні засоби, зброя та бойова техніка. Відповідно до цього законопроекту, військовослужбовці гвардії зможуть використати зазначені кошти проти українських громадян у різних ситуаціях, включаючи невиконання законних вимог, загрозу життю та здоров'ю, а також для затримання осіб, які вчинили злочини.

Крім того, запропоновані зміни розширюють сферу застосування засобів примусової зупинки транспорту на гірських дорогах та в умовах обмеженої видимості, а також передбачають можливість зупинення різних видів транспортних засобів, включаючи мотоцикли, мопеди та пасажирські автобуси.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Джессіку Альбу підловили за поцілунком з новим бойфрендом, молодшим на 11 років 29 июля 2025

Джессіка Альба показалася в обіймах нового обранця, який молодший за неї на 11 років

Apple готує iPhone 17 у нових кольорах 29 июля 2025

Apple готує iPhone 17 у нових кольорах

У Білорусі заявили про "розвиток контактів" із США 29 июля 2025

Мінськ веде також діалог з американськими громадськими організаціями та гуманітарною спільнотою.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше