Образец заявления на регистрацию IMEI

 

                                                                                                Начальнику УДЦР

                                                                                                _____ПІБ_______

                                                                                                Петренка Івана Івановича
                                                                                               
_____адреса_______

ЗАЯВА

Прошу Вас зареєструвати код IMEI мого мобільного телефону марки Nokia 5800, IMEI 1234567890 _____________ (вказати джерело походження телефону)**

До заяви додається:***

01.01.2010 р. /підпис/ І.І. Петренко

 

* Деякі телефони мають два коди IMEI (наприклад, телефони типу Samsung Duos 780 (880)). У цьому випадку у заяві на внесення до бази кодів необхідно зазначати обидва коди.

**

 • придбаного під час особистого перебування за кордоном та ввезеного в Україну;
 • отримав у міжнародному поштовому відправленні на замовлення в Інтернет-магазині;
 • отримав у міжнародному експрес-відправленні на замовлення в Інтернет-магазині;
 • отримав від знайомих (родичів) у міжнародному поштовому відправленні;
 • отримав від знайомих (родичів) у міжнародному експрес-відправленні.

*** До заяви додається:

Увага!!! До заяви обов’язково додаються копії паспорту, що засвідчує особу заявника та особу яка придбала (привезла) даний мобільний телефон.

 1. У разі ввезення мобільного телефону з-за кордону, до заяви додається оригінал оформленої митної декларації, в якій зазначено марку та кількість телефонів. У випадку, якщо при ввезенні телефону з-за кордону митна декларація не була заповнена, до заяви необхідно додати копії документів, які засвідчують легальність придбання цього телефону (ксерокопія першої сторінки паспорту та сторінки з відміткою про перетинання кордону, ксерокопія чеку або квитанції про сплату за придбаний телефон та ксерокопія гарантійного талону зі штампом магазину).
 2. У разі отримання мобільного телефону у міжнародному поштовому відправленні, до заяви додається один із документів, які передбачені Порядком та умовами здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових відправленнях (затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.02 № 1948):
  1. а) митна декларація CN 23, заповнення якої обов'язкове під час переміщення (пересилання) посилок, відправлень прискореної пошти „EMS” та відправлень з оголошеною цінністю;
  2. б) ярлик „Митниця CN 22”, наявність якого обов'язкова під час переміщення (пересилання) дрібних пакетів, бандеролей, мішків „М” і відправлень прискореної пошти „EMS” з вкладенням письмової кореспонденції;
  3. в) вантажна митна декларація – у випадках, передбачених законодавством;
  4. г) акт визначеної форми про відправлені товари та інші предмети, який складається працівником поштового оператора у разі недекларування відправником товарів та інших предметів або відсутності митної декларації CN 23 (ярлика „Митниця CN 22”) до відправлення, що надійшло на адресу громадянина.
 3. У разі отримання мобільного телефону в міжнародному експрес-відправленні, до заяви додається один із документів, які передбачені Порядком та умовами здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних експрес-відправленнях (затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.02 № 1948):
  1. а) митна декларація М 16 (у разі надходження відправлень на адресу громадян);
  2. б) митна декларація (у разі пересилання відправлень громадянами);
  3. в) вантажна митна декларація – у випадках, передбачених законодавством.
 4. У разі замовлення мобільного телефону через Інтернет-магазини за кордоном та отримання його через міжнародні поштові або експрес-відправлення на замовлення, до заяви додаються документи, визначені пунктами 2 та 3.

Каталог отзывов×

Выберите область поиска

 • Авто
 • Одежда / аксессуары
 • Работодатели
 • Другое