Сьогодні хочу подякувати акушерці-гінекологу, лікарці КНП "Київський міський пологовий будинок Nº1" Kamila Susak, у якої я була на обліці всю вагітність, за професіоналізм, терпіння, людяність і добре серце.
За цю вагітність мені "пощастило" перехворіти на
ГРВІ, грип та вітрянку.
Я та моя сімʼя вже не сподівалися на диво. Але, попри всі прогнози та невтішні діагнози, попри різні висновки з УЗД, Каміла Імтіазівна
переконувала нас, що малюк народиться
здоровим і все буде добре. Памʼятаю, як шукала собі лікаря і знайшла Камілу Імтіазівну на сайті.
Якось інтуїтивно захотілося стати на облік саме до неї. І, на щастя, я не помилилася. '*t
Дуже вдячна своїй лікарці за моральну підтримку, індивідуальний підхід та всі поради! Знаю, що зі
мною було нелегко.
1, найголовніше, дякую, що
допомогли народити здорового синочка, якого
тепер обожнюю не тільки я, а й щасливий татко, турботливий старший братик та всі бабусі і дідусі.
® 2009–2026 «ТОНЕТО»
Посмотреть, узнать оценки, отзывы про товары, компании, людей. Оставить мнение про качество услуг, недостатки, достоинства человека.
Все авторские права сохранены за своими правообладателями.
Ольга (Гость) 25 июня 2026
оценка:
5.0
Київ
Сьогодні хочу подякувати акушерці-гінекологу, лікарці КНП "Київський міський пологовий будинок Nº1" Kamila Susak, у якої я була на обліці всю вагітність, за професіоналізм, терпіння, людяність і добре серце.
За цю вагітність мені "пощастило" перехворіти на
ГРВІ, грип та вітрянку.
Я та моя сімʼя вже не сподівалися на диво. Але, попри всі прогнози та невтішні діагнози, попри різні висновки з УЗД, Каміла Імтіазівна
переконувала нас, що малюк народиться
здоровим і все буде добре. Памʼятаю, як шукала собі лікаря і знайшла Камілу Імтіазівну на сайті.
Якось інтуїтивно захотілося стати на облік саме до неї. І, на щастя, я не помилилася. '*t
Дуже вдячна своїй лікарці за моральну підтримку, індивідуальний підхід та всі поради! Знаю, що зі
мною було нелегко.
1, найголовніше, дякую, що
допомогли народити здорового синочка, якого
тепер обожнюю не тільки я, а й щасливий татко, турботливий старший братик та всі бабусі і дідусі.
Отзыв был полезен? Да