6 октября 2018
Сумніви і страх людей, яким лікар дає припис на видалення жовчного міхура, виникають через необізнаність в принципах хірургічних процедур. В останні роки практикується лапароскопічна хірургія на органах черевної порожнини. У чому переваги лапароскопії при проблемах з жовчним міхуром? Чому порожнинна операція поступово відходить на другий план? Подробиці в статті.
Під впливом різних обставин деякі люди зштовхуються з утворенням каменів або запальним процесом в жовчному міхурі, який бере активну участь в роботі шлунково-кишкового тракту. Пацієнти відчувають сильні болі і дискомфорт, що змінює якість життя.
При своєчасному зверненні до гастроентеролога рекомендовані традиційні способи терапії патологічних процесів в жовчному міхурі. Якщо лікарські засоби або апаратне видалення каменів не дає позитивного результату, показано оперативне втручання:
Якщо у пацієнта відсутні протипоказання до лапароскопії, перевага хірурга віддається цьому методу.
Популярність лапароскопічної хірургії на органи черевної порожнини обумовлена наступними перевагами цього методу перед порожнинною операцією:
Лапароскопія вимагає меншого часу, скорочується тривалість наркозу. Пацієнти швидше повертають свою працездатність. Знижена ймовірність психологічних і емоційних перепадів, особливо у жінок, через відсутність післяопераційного рубця.
Ризики ускладнень є при будь-якій хірургічній процедурі, але сучасний метод зводить їх до мінімуму, якщо роботу виконує досвідчений лікар. Видалення жовчного міхура через лапароскоп - це проста операція в практиці хірургів. На відео нижче представлена одна з таких операцій.
← Вернуться на предыдущую страницу
На Київщині п’яна водійка позашляховика протаранила паркан: камінь з огорожі влучив жінці у голову 6 мая 2025
На Київщині п’яна водійка позашляховика протаранила паркан: камінь з огорожі влучив жінці у голову. Фото Обставини ДТП встановлять слідчі
Кохана Шовковського заселфилася з ним на тлі літературного героя 6 мая 2025
Цивільна дружина головного тренера київського "Динамо" Олександра Шовковського, Марина Кутєпова, поділилася у Instagram кількома селфі: з коханим та без.
У Рим прибули всі кардинали, які обиратимуть наступного Папу 6 мая 2025
Учасники конклаву будуть голосувати по кілька разів на день, поки хтось із кандидатів не набере дві третини голосів плюс щонайменше ще один голос.