22 октября 2015
За перші дев'ять місяців цього року один із найбільших в Україні банків – державний "Укргазбанк" - отримав 180 млн 744 тис. грн збитку. За січень-вересень 2014-го у нього був прибуток у 6 млн 876 тис. грн.
Про це фінустанова повідомила у звітності, яка опублікована в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, пише УНІАН.
Відповідно до звітності, з початку року активи "Укргазбанку" зросли в 1,6 разу - до 34 млрд 44 млн грн, кредити і заборгованість клієнтів – в 1,6 разу, до 15 млрд 985 млн грн, зобов'язання – в 1,5 разу, до 29 млрд 428 млн грн, кошти клієнтів – в 1,5 разу, до 18 млрд 283 млн грн, власний капітал – в 2,9 разу, до 4 млрд 617 млн грн, статутний капітал – в 1,4 разу, до 13 млрд 837 млн грн.
Зазначимо, що "Укргазбанк" повідомив про завершення процедури приєднання активів і пасивів неплатоспроможного банку "Київ" 25 червня, що і зумовило зростання його показників у третьому кварталі.
Цього року Кабмін проводив докапіталізацію "Укргазбанку" двічі – на 3,2 млрд грн у березні та ще на 633 млн грн – у червні.
"Укргазбанк" був створений у 1993 році і входить до групи найбільших банків за обсягом активів. За результатами докапіталізації за участю держави частка Міністерства фінансів в капіталі "Укргазбанку" становить 95%. У 2014 році "Укргазбанк" отримав 2,746 млрд грн збитку проти прибутку на рівні 999,8 млн грн роком раніше.
tsn.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Міс Україна Всесвіт" Анна Неплях показала свою елітну квартиру за $11 млн, яку їй подарував колишній 7 июня 2025
Найдорожчий ЖК Києва та "поличка сексу": "Міс Україна Всесвіт" показала свою елітну квартиру за $11 млн, яку їй подарував колишній Анна Неплях зауважила, що сама заробляє на життя, хоч має подаровану квартиру
Трамп про Маска: У бідолахи є проблема 7 июня 2025
Американський президент заявив, що не буде говорити з підприємцем деякий час, але бажає йому успіхів.
Зірка "Сексу і міста" Сара Джессіка Паркер пояснила, чому взяла на зйомки книгу Навального, та зробила заяву про "хорошого росіянина" Позиція акторки щодо війни в Україні неоднозначна