Що таке сенсорний кіоск та способи його використання

28 февраля 2018

Сенсорний інформаційний кіоск (СІК) - пристрій, який дозволяє інтерактивно надати необхідну інформацію там, де збирається велика кількість відвідувачів. Особливо зручно використовувати такі прилади в місцях з публічним доступом. Це можуть бути виробничі приміщення, холи підприємств, бізнес-центри, склади тощо.

Сенсорні кіоски – антивандальні, тобто їх можна встановлювати там, де подібне обладнання дуже швидко може вийти з ладу. Для них характерна оригінальність конструкції, тобто вони можуть бути як серійними, так і виготовлятись на замовлення.

Типи сенсорних кіосків

Такі пристрої можуть бути використані для вирішення різноманітних задач, серед яких можна виділити найбільш основні:

  • - стандартні інфокіоски;
  • - бюджетні СІК, які мають за основу корпус платіжного терміналу;
  • - термінали для купівлі/продажу квитків (квитки в театр, на виставку тощо);
  • - системи електронних черг;
  • - сенсорні електронні картини;
  • - нетипові металоконструкції та конструкції, виготовлені по схемам замовника і т.д.

Зазвичай виробники виготовляють серійні сенсорні інфокіоски (термінали), монітори та промислові СІК, з якими можна працювати в будь-яких сферах. Також у їх обов’язки входить надання своїм клієнтам послуг щодо вибору, встановлення, використання та обслуговування обладнання.

Існує декілька конфігурацій приладів. Щодо цінового діапазону, то вартість кіоску залежить від моделі. Це може бути простий бюджетний варіант, який коштуватиме набагато дешевше, ніж, скажімо, ексклюзивне індивідуальне рішення. На сьогодні у сфері виробництва СІК застосовуються найновіші технології лазерної різки і обробки металу, фарбування (використовуються інноваційні порошкові фарби та емалі) і покриття (наносяться лише надміцні лаки).

Де застосовуються сенсорні інформаційні кіоски?

Такі пристрої можуть бути використані в найрізноманітніших державних і приватних закладах. Область застосування: банки, медицина, силові структури, освіта, сектор економіки і т.д.

У більшості випадків сенсорні інформаційні кіоски встановлюються для того, щоб доносити аналогічну інформацію до великої кількості клієнтів. Так відвідувачі можуть оперативно і в будь-який час на яскравому моніторі отримати необхідну інформацію про товар, що їх цікавить і чи є він в наявності, дізнатись про вільні місця, час проведення якого-небудь заходу тощо. І для всього цього не потрібен окремий працівник, немає обмежень у часі (наприклад, перерва на обід чи технічна перерва).

Придбаний СІК дуже швидко окупає себе, оскільки швидкість роботи, а головне – її якість збільшуються в декілька разів.

Джерело інформації: https://touch.ua/uk.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Где купить качественную пластиковую упаковку? 16 октября 2018

Где купить качественную пластиковую упаковку?

Городской рюкзак – комфорт и практичность 16 октября 2018

Все больше и больше людей пропагандируют здоровый и активный образ жизни. Столько дел приходится решать на ходу, когда на счету каждая минута времени. А еще нужно выглядеть стильно и аккуратно и при этом иметь практичные аксессуары

Татьяна Литвинова рассказала, что такое "душа" шоу "МастерШеф" 16 октября 2018

Судья кулинарного шоу считает, что некоторые конкурсы успели стать "ДНК" проекта

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мамамия 2.0
Мамамия

Отзывов: 1

Мобильные деньги 5.0
Мобильные деньги

Отзывов: 2

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое