Медики констатують: небезпечний для життя вірус масово вражає дітей

10 июня 2018

Загрозу становить цитомегаловірус (ЦМВ), який вважається летальним. Кожного дня у Великобританії його діагностують у двох дітей.
Це вірус, який здатен нашкодити людині будь якого віку. Якщо ЦМВ потрапив до організму, він продовжує паразитувати в ньому до смерті людини.

Хворобою ризикують захворіти люди зі слабкою імунною системою, трансплантованими органами таті, хто пройшов курс хіміотерапії. В більшості випадків для людини паразитування вірусу проходить непомітно, вона може навіть не здогадуватись про його існування.

Шляхи передачі вірусу: тісний контакт з інфікованим, обмін біологічними рідинами, в тому числі грудним молоком. Симптоми зараження ЦМВ: хворобливий стан, утомлюваність та висока температура.

Наразі вірус набув широкого розповсюдження у Великобританії. Красномовний випадок, коли дитина народилась лише на 30 тижні виношування та мала вагу менш ніж 1 кг. Через місяць після у новонародженого медики діагностували цитомегаловірус.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Неспособность подняться по лестнице опасна для жизни 10 декабря 2018

Можете ли вы подняться на 4 лестничных пролёта быстро и без остановок? Учёные утверждают, что это ключевой показатель, говорящий об угрозе преждевременной смерти.

ТОП-5 лучших целебных настоев, которые очистят толстый кишечник 9 декабря 2018

Настой тимьяна улучшает усвоение питательных веществ и способствует очищению организма от токсинов, препятствуя скоплению шлаков в кишечнике.

Врачи назвали фрукт, укрепляющий нервную систему 9 декабря 2018

Названы уникальные целебные свойства хурмы.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Join up 0.3
Join up

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое