Медики констатують: небезпечний для життя вірус масово вражає дітей

10 июня 2018

Загрозу становить цитомегаловірус (ЦМВ), який вважається летальним. Кожного дня у Великобританії його діагностують у двох дітей.
Це вірус, який здатен нашкодити людині будь якого віку. Якщо ЦМВ потрапив до організму, він продовжує паразитувати в ньому до смерті людини.

Хворобою ризикують захворіти люди зі слабкою імунною системою, трансплантованими органами таті, хто пройшов курс хіміотерапії. В більшості випадків для людини паразитування вірусу проходить непомітно, вона може навіть не здогадуватись про його існування.

Шляхи передачі вірусу: тісний контакт з інфікованим, обмін біологічними рідинами, в тому числі грудним молоком. Симптоми зараження ЦМВ: хворобливий стан, утомлюваність та висока температура.

Наразі вірус набув широкого розповсюдження у Великобританії. Красномовний випадок, коли дитина народилась лише на 30 тижні виношування та мала вагу менш ніж 1 кг. Через місяць після у новонародженого медики діагностували цитомегаловірус.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названы самые красивые руки Голливуда 20 августа 2018

Популярный глянец выбрал обладательницу самых ухоженных и привлекательных рук среди голливудского бомонда

Оздоровление соками: как правильно пить фреши 20 августа 2018

Фреши полезны не чаще 10 дней в месяц, с утра и не больше стакана

Дороже Pascal: PNY случайно раскрыла цену GeForce RTX 2080 20 августа 2018

Мы уже писали об основных характеристиках новых видеокарт GeForce RTX 2080 и RTX 2080 Ti, а также публиковали изображения этих видеокарт в собственном исполнении партнёров NVIDIA. Теперь же, благодаря компании PNY, случайно опубликовавшей информацию о новинках на своём сайте, стали известны и подробности о их стоимости.

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Будива - Budiva 0.4
Будива - Budiva

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое