Як вибрати стабілізатор напруги для газового котла?

2 августа 2023

Останнім часом енергетична система України працює нестабільно, результатом чого стають часті перепади напруги, які можуть призводити до серйозних поломок побутової техніки. Газовий котел є дорогою складною технікою, тому якщо ви хочете, щоб він безперебійно служив вам протягом довгих років, необхідно встановити стабілізатор напруги. Цей контролюючий пристрій влаштований таким чином, що відключає електронну плату приладу від мережі, якщо напруга виходить за межі встановлених граничних значень.

Які є види стабілізаторів?

Як уже зазначалося, правильно підібраний стабілізатор захищає агрегат від поломок та забезпечує постійне стабільне енергопостачання https://stabilizatori.com/stabilizatory-naprjazhenija-ua/stab-dlya-kotla-ua. Існують такі види стабілізаторів:

1. Електромеханічні. Це найбільш простий пристрій, в основі якого лежить переміщення повзунка по витках трансформаторної обмотки. Повзунок переміщає щітки, тим самим змінюючи кількість витків під електронавантаженням. Даний вид приладу відрізняється високою точністю та плавністю регулювання, а також стійкістю до перешкод. Недоліком є швидке зношування щіток;

2. Релейні. В основі стабілізаторів даного виду знаходиться електромеханічне реле, яке перемикає обмотки трансформатора, підвищуючи, або знижуючи вихідний вольтаж. Релейні стабілізатори компактні, мають доступну ціну і досить довговічні – їх термін служби складає не менше 10 років;

3. Електронні. Це складні високоточні пристрої, що відрізняються високими технічними та якісними характеристиками і можуть використовуватись протягом тривалого часу. Вони працюють безшумно, миттєво реагують на перепади напруги, забезпечують точну вихідну напругу.

Якщо ви не є спеціалістом-електриком, доцільно порадитись зі спеціалістом, щоб з'ясувати, який саме вид стабілізатора буде найкращим для конкретної моделі газового котла.

На що слід звернути увагу під час вибору стабілізатора?

Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому варіанті, уважно вивчіть технічні характеристики моделі та візьміть до уваги такі параметри:

  • потужність – прийміть за основу сумарну потужність насоса та котла і додайте 30% для гарантії;
  • час відгуку, тобто як швидко пристрій реагує на зміну показників напруги – чим швидше, тим краще;
  • температура зовнішнього середовища, за якої пристрій можна використовувати – оптимальний режим від +5 до +400С;
  • рівень похибки, тобто, різниця між розрахунковою та вихідною напругою – нормою вважається 10%.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Melovin зізнався, чому після початку великої війни став вживати алкоголь та до чого призвела залежність 22 декабря 2024

"Напивався до забуття": Melovin зізнався, чому після початку великої війни став вживати алкоголь та до чого призвела залежність Шкідлива звичка спровокувала серйозні проблеми зі здоров'ям

Дружина Остапчука попозувала з синочком для ніжних кадрів 22 декабря 2024

Дружина шоумена Володимира Остапчука, блогерка Катерина, яка нещодавно вперше стала мамою, показала милі домашні кадри з маленьким сином.

Названо 5 ліків, які краще викинути з аптечки 22 декабря 2024

В лучшем случае от них просто нет толку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Хороший роддом 5.0
Хороший роддом

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше