2 августа 2023
Останнім часом енергетична система України працює нестабільно, результатом чого стають часті перепади напруги, які можуть призводити до серйозних поломок побутової техніки. Газовий котел є дорогою складною технікою, тому якщо ви хочете, щоб він безперебійно служив вам протягом довгих років, необхідно встановити стабілізатор напруги. Цей контролюючий пристрій влаштований таким чином, що відключає електронну плату приладу від мережі, якщо напруга виходить за межі встановлених граничних значень.
Як уже зазначалося, правильно підібраний стабілізатор захищає агрегат від поломок та забезпечує постійне стабільне енергопостачання https://stabilizatori.com/stabilizatory-naprjazhenija-ua/stab-dlya-kotla-ua. Існують такі види стабілізаторів:
1. Електромеханічні. Це найбільш простий пристрій, в основі якого лежить переміщення повзунка по витках трансформаторної обмотки. Повзунок переміщає щітки, тим самим змінюючи кількість витків під електронавантаженням. Даний вид приладу відрізняється високою точністю та плавністю регулювання, а також стійкістю до перешкод. Недоліком є швидке зношування щіток;
2. Релейні. В основі стабілізаторів даного виду знаходиться електромеханічне реле, яке перемикає обмотки трансформатора, підвищуючи, або знижуючи вихідний вольтаж. Релейні стабілізатори компактні, мають доступну ціну і досить довговічні – їх термін служби складає не менше 10 років;
3. Електронні. Це складні високоточні пристрої, що відрізняються високими технічними та якісними характеристиками і можуть використовуватись протягом тривалого часу. Вони працюють безшумно, миттєво реагують на перепади напруги, забезпечують точну вихідну напругу.
Якщо ви не є спеціалістом-електриком, доцільно порадитись зі спеціалістом, щоб з'ясувати, який саме вид стабілізатора буде найкращим для конкретної моделі газового котла.
Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому варіанті, уважно вивчіть технічні характеристики моделі та візьміть до уваги такі параметри:
← Вернуться на предыдущую страницу
Amnesty International засудила рішення Байдена дати протипіхотні міни ЗСУ 22 ноября 2024
Протипіхотні міни є невибірковою зброєю, яка калічить і вбиває мирних жителів, наголосили правозахисники.
Життя без світла: як наші очі реагують на відключення електроенергії 21 ноября 2024
Через атаки на енергетичні об’єкти в країні знову запроваджений режим аварійного вимкнення електрики. Якщо в літні місяці українці підлаштовували під графік "Укренерго" тільки свої побутові справи, то з настанням осені й зменшенням світлового дня доведеться призвичаїтися жити по-новому – в умовах сутінків та поганої освітленості.
Воїн ЗСУ, який на бандурі грає Nothing Else Matters, підкорив музикантів Metallica 21 ноября 2024
Воїн ЗСУ, який на бандурі грає Nothing Else Matters, підкорив музикантів Metallica: легендарний гурт показав відео мільйонам фанатів Гурт з початку великої війни підтримував українців