У Таїланді закривали аеропорт Пхукета через аварію військового літака

9 октября 2025

У Таїланді міжнародний аеропорт Пхукета відновив роботу через три години після аварійної посадки літака Королівських військово-морських сил країни, який заблокував головну злітно-посадкову смугу. Про це повідомляє Bangkok Post.

Зазначається, що військовий літак Cessna T-337 Skymaster, який виконував планове патрулювання, здійснив екстрену посадку через несправність шасі та приземлився на фюзеляж.

До операції з евакуації повітряного судна були залучені пілоти ВМС, авіаційні техніки та співробітники аеропорту Пхукета. Аеропорт надав технічне обладнання, злив паливо з літака та організував підйомні роботи для його видалення.

За інформаціє адміністрації аеропорту, через інцидент було порушено розклад 70 рейсів. Пасажирам рекомендували перевіряти статус рейсів у авіакомпаній.

Нагадаємо, літак Т-260B розбився під час навчань в Італії. Інцидент стався над Національним парком Чірчео поблизу міста Сабаудія у регіоні Лаціо. Внаслідок авіатрощі загинули двоє військовослужбовців Військово-повітряних сил Італії.

Раніше в Німеччині сталася аварія невеликого літака, загинули двоє людей. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Представлено смартфон Realme 15 Pro в стилі «Гри престолів» 9 октября 2025

Китайський бренд Realme представив спеціальну версію смартфона Realme 15 Pro, виконану в стилі «Гри престолів». Окрім унікального дизайну та комплектації, смартфон може похвалитися й деякими новими можливостями.

Как правильно пользоваться платными автомагистралями в Европе? 9 октября 2025

Если вы путешествуете по Европе на машине, вам целесообразно пользоваться сетью бесплатных скоростных дорог, которые обладают целым рядом преимуществ, как для водителей, так и для экономики государств

У Таїланді закривали аеропорт Пхукета через аварію військового літака 9 октября 2025

Військовий літак Cessna T-337 Skymaster, який виконував планове патрулювання, здійснив екстрену посадку через несправність шасі та приземлився на фюзеляж.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Book of Ra 5.0
Book of Ra

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше