20 мая 2025
Гіпсокартон – універсальний, легкий та дешевий матеріал, який пропонує приватним особам, компаніям та організаціям онлайн-магазин www.strojmag.ua. Без гіпсокартону не обходяться жодні сучасні внутрішні будівельні та ремонтні роботи. Він класифікується за товщиною, типом та функціональним призначенням, відрізняється хорошими звукоізоляційними характеристиками. Як використовують гіпсокартон у сучасному будівництві та ремонті?
Гіпсокартон гкл кнауф 12 5 є плоскою тришаровою панеллю, зовнішні поверхні якої зроблені з особливого картону, а внутрішній прошарок - з гіпсової суміші. Для надання гіпсокартону додаткової жорсткості та міцності в гіпс можуть підмішувати скловолокно або армувальну речовину. Для з'єднання двох шарів картону із гіпсовою основою використовується спеціальний будівельний клей.
Гіпсокартон випускається у плитах стандартною шириною 120 сантиметрів. Довжина плит може становити від двох до трьох метрів, а товщина – від 9,5 до 12,5 міліметрів. Гіпсова основа цього матеріалу не горить і не виділяє неприємного запаху в процесі експлуатації.
Залежно від сфери використання гіпсокартон поділяється на три групи:
Залежно від складу та наповнювачів гіпсової основи гіпсокартоні плити можуть бути стандартними, вологостійкими та вогнестійкими. Вологостійкий гіпсокартон краще витримує підвищений рівень вологості, тому такі плити часто використовуються для обробки кухоних приміщень, санвузлів та ванн. Вогнестійкий гіпсокартон має спеціальні армуючі добавки, тому застосовується для обробки вентиляційних шахт та повітроводів, а також горищ та газопроводів.
← Вернуться на предыдущую страницу
Китай підтримав суверенітет Данії над Гренландією й очікує на взаємність 20 мая 2025
Зустріч Ван Ї з його данським колегою Ларсом Расмуссеном відбулася за кілька днів після того, як Данія прийняла колишню президентку Тайваню Цай Інвень.
iPhone 17 Air може отримати найменшу батарею 20 мая 2025
iPhone 17 Air може отримати найменшу батарею
Перевозка больных после операций: как обеспечить безопасный трансфер 20 мая 2025
Перевозка больных после операций — это чрезвычайно ответственное дело, требующее тщательного планирования, профессионального подхода и внимательного отношения к деталям