МОЗ підготувало необхідні документи щодо COVID-вакцинації дітей

18 октября 2021

Міністерство охорони здоров’я підготувало документи щодо вакцинації проти коронавірусу дітей у віці від 14 років. Але коли імунізуватимуть підлітків, поки що невідомо.
 
Про це розповів начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан. На його думку, в Україні необхідна вакцинація підлітків.
 
“Але це (відміч. - вакцинація дітей) буде пізніше, тому що триває період оформлення документів – саме цей контингент необхідно вже сьогодні вакцинувати. Документи по вакцинації 14+ вже підготовлені Міністерством охорони здоров'я, але це виключно компетенція Міністерства охорони здоров'я впроваджувати ці заходи”, – заявив Рубан.
 

Поки що в Україні триває масова вакцинація проти коронавірусу для людей у віці від 18 років. При цьому є можливість вакцинувати дитину у віці від 12 років препаратом Comirnaty від Pfizer-BioNTech, але лише в деяких випадках.
 
Відмічається, що вакцинуватися проти коронавірусу в Україні можуть діти з наступної категорії: 

  • ті, які мають високі ризики важкого перебігу COVID-19 та розвитку ускладнень через супутні хвороби та не мають протипоказань до вакцинації;
  • виїжджають на навчання або з метою об'єднання сім’ї до країни, де для перетину кордону необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19;
  • є учасниками міжнародних спортивних змагань або інших заходів за кордоном;
  • приїхали з іншої країни, де отримали першу дозу вакцини Pfizer.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Эксперты рассказали об одном из лучших способов протезирования зубов 9 декабря 2021

Проблему полной потери зубов современная стоматология способна решать разными способами. И если раньше среди относительно доступных решений фигурировало только съемное протезирование, то сейчас имеется имплантация...

Ирина Билык показала редкое фото с младшим сыном в честь его дня рождения 9 декабря 2021

Ирина Билык почти не делится фото с сыновьями у себя в соцсетях . Но сегодня есть повод. В честь дня рождения сына Табриза певица решила в Instagram показать архивное фото из семейного альбома.

Эксперты назвали пользу, вред, витамины и калорийность киви 9 декабря 2021

Интересный вопрос: киви – ягода или фрукт? Ботаника утверждает, что плод киви – это ягода. И сегодня его практически круглый год можно встретить на прилавках магазинов.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

КСМ 1.0
КСМ

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое