Китайська компанія Lenovo цього тижня звітувала про фінансові результати першого кварталу 2027 фіскального року, який у її календарі нещодавно завершився. Період характеризувався рекордним за останні п’ять років зростанням загального доходу на 43 % до рекордних за всю історію її існування $26,9 млрд. Що характерно, зростання доходу спостерігалося не лише в серверному напрямку, а й у сегменті персональних пристроїв.
Вплив штучного інтелекту на клімат не обмежується лише показниками енергоспоживання центрів обробки даних, встановила група американських вчених. ШІ використовується для оптимізації видобутку викопних видів пального, сприяючи тим самим збільшенню шкідливих викидів.
® 2009–2026 «ТОНЕТО»
Посмотреть, узнать оценки, отзывы про товары, компании, людей. Оставить мнение про качество услуг, недостатки, достоинства человека.
Все авторские права сохранены за своими правообладателями.