Чоловіче безпліддя і велосипед: чи існує зв’язок?

8 июля 2018

Популярність велосипедного спорту стає дедалі більше. Це добре, оскільки ці фізичні навантаження дуже корисні і для здоров'я взагалі, і серцево-судинної системи зокрема. Однак існують певні аспекти велосипедних поїздок, які насторожують фахівців.

Мова, зокрема, йде про вибір належного одягу для велоспорту.Все більша кількість представників сильної статі для своїх поїздок вибирають занадто тісні облягаючі шорти або комбінезони, виконані з таких матеріалів, як лайкра. Особливо часто цим захоплюються чоловіки середнього віку, але дослідження показує, то через подібний одяг їм загрожує безпліддя.

Британські вчені з'ясували, що тісні шорти негативно впливають на кількість сперматозоїдів і їх якість, оскільки викликають надмірне нагрівання мошонки. Відразу кілька досліджень в минулому призвели до таких висновків. У зв'язку з цим чоловікам настійно радять вибирати більш вільну нижню білизну і верхній одяг для велосипедних поїздок , щоб їх яєчка не нагрівалися і не перегрівалася.

Медики кажуть, що чоловічі яєчка повинні знаходитися при температурі на пару градусів нижче, ніж все інше тіло для того, щоб сперматозоїди не втрачали своїх якостей. Наука встановила, що збільшення цієї температури негативно впливає на форму, швидкість і кількість сперматозоїдів. Щоб бути впевненому у своєму чоловічому здоров`ї, корисно не тільки носити правильний одяг, слідкувати за харчуванням та не зловживати алкоголем і тютюном, а ще відвідувати (андролога або уролога) з метою профілактичного огляду та лабораторної профілактичної діагностики хоча б раз на рік.   

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Наследник миллиардера-педофила стал контрабандистом и сбежал на остров 21 июля 2018

Наследник одного из основателей курьерской службы DHL скрывается от ареста на острове Палау в Тихом океане.

ТОП-7 суперэффективных упражнений для всего тела 21 июля 2018

Как быстро и эффективно подтянуть тело? Тренер направления TRX Виктория Остапова знает, что нужно делать. 

Samsung подготовила к запуску четыре версии смарт-часов Galaxy Watch 21 июля 2018

Смарт-часы Samsung Galaxy Watch, о которых ранее сообщалось в слухах, прошли сертификацию Федеральной комиссии по связи США (FCC). В связи с этим в базе данных FCC появились некоторые сведения о новинке, а также был опубликован на сайте регулятора эскиз устройства.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое