Житель Сіетла (США) Грег Мушен ненавидів бігати, однак завдяки ChatGPT схуд і поправив своє здоров'я.
Про це повідомляє Insider.
Технолог Мушен розповів, що захопився розкладом бігу, покращив своє здоров’я та схуд на 26 фунтів (близько 12 кг) не за допомогою якоїсь сучасної програми впливу на фітнес чи абонементу до спортзалу, а завдяки чат-боту, який є у вільному доступі в Інтернеті.
Грег розповів, що в лютому він звернувся до штучного інтелекту по допомогу в розробці більш здорового розкладу дня. Через три місяці чоловік схуд і помітив суттєві покращення своєї енергії, а також показники здоров’я серця, наприклад частоту серцевих скорочень у спокої.
"Мені було цікаво, що станеться, але я не думав, що це спрацює", – зізнався Мушен.
Після деяких експериментів і кількох раундів підказок ChatGPT розробив план, який здавався життєздатним і малоризикованим. Однак такий план здався чоловікові надто простим для роботи. Наприклад, там не було рекомендацій про будь-який фактичний біг до третього дня, а потім чат запропонував лише п’ять хвилин топтання по тротуару.
"Здавалося справді дивним, що кроки були такими маленькими. Я справді у все вкладався, і це було протилежно тому, як я, ймовірно, інтуїтивно зробив би це", – сказав Мушен.
Чоловік дотримувався плану, який був легшим, ніж він очікував, з великою кількістю днів відпочинку та пробіжок, які припинялися, навіть коли не було виснаження. Мушен сказав, що поступовий темп програми навіть змусив його продовжувати роботу.
Грег Мушен схуд завдяки програмі з чату GPT
Грег розповів, що раніше мав тенденцію до виснажливих вправ, які залишали його виснаженим і позбавляли бажання повторювати цей процес. А створена ChatGPT програма нарощувала навантаження поступово.
Тепер Мушен робить шість бігових тренувань на тиждень, включно з чотирма легкими пробіжками тривалістю від 45 хв. до години зі швидкістю приблизно 13 хв. на милю для загального здоров’я. Нещодавно чоловік додав інтенсивніші заняття, такі як спринт на пагорбах, але вправи стали коротшими і становлить приблизно по півгодини.
Чоловік зазначив, що використання ChatGPT як тренера – це те, що може зробити кожен. Цей метод надає великі переваги для підвищення мотивації, а також економії часу та грошей. Однак він вимагає певної перевірки фактів та обережних підказок, тож чат навряд чи позбавить роботи персональних тренерів.
Експерти теж попереджають, що боти іноді можуть видавати неправдиву або неконтекстну інформацію, тому важливо перевіряти факти будь-яких порад, які пропонує штучний інтелект.
Нагадаємо, раніше лікар зі США протестував ChatGPT у своїй роботі у відділенні невідкладної допомоги, і розповів, чим це закінчилося.
tsn.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы