Чому болить голова: десять можливих причин

26 февраля 2018

Сьогодні величезна кількість людей страждає від періодичного головного болю, особливо часто, за статистикою, це стосується жінок. Причин цього явища може бути багато аж до важких, небезпечних хвороб, які потребують вчасної діагностики та лікування. Проте часто головний біль може бути напряму пов’язаний зі способом життя та наявністю певних звичок.

Можливі причини головного болю

Отже, до цілком реальних причин хронічного чи періодичного головного болю можна віднести:

 1. Неправильне харчування. Причина головного болю може критися в нерегулярному харчуванні, постійних перекусах “на ходу”, великих перервах між їжею, нехтуванні сніданком чи обідом.
 2. Надмірне або недостатнє вживання солодкого. Зловживання солодощами негативно відображається не лише на фігурі, а й може бути причиною головного болю, погіршення загального самопочуття. У той же час, брак глюкози, особливо при розумовій праці, також провокує головний біль. Тож в усьому має бути міра.
 3. Брак свіжого повітря. Якщо людина рідко виходить на вулицю, їй елементарно не вистачає кисню, і голова починає боліти. Тому навіть за умови інтенсивної офісної роботи варто робити регулярні перерви та виходити подихати свіжим повітрям.
 4. Брак або надлишок сну. Як недосипання, так і пересипання порушує нормальний процес роботи мозку, що може викликати біль у голові та навіть мігрень. Тож правило залишається незмінним: спати треба близько 8 годин на добу.
 5. Зловживання гаджетами. І робота, і дозвілля сучасної людини пов’язане з використанням смартфону, ноутбуку, телевізору, планшету тощо. Це викликає перевтому очей та головний біль.
 6. Різкі запахи. Коли людину постійно оточують різкі запахи, у неї закономірно може почати боліти голова. До групи ризику потрапляють працівники хімічної промисловості, косметології, продавці парфумерії тощо.
 7. Метеозалежність. У деяких людей головний біль може викликати зміна погодних умов, особливо, якщо вона є різкою. Це відбувається через те, що судини не встигають налаштуватися на різку зміну атмосферного тиску, через що виникає спазм, і клітини головного мозку не отримують достатньої кількості кисню та поживних речовин з кров’ю.
 8. Гормональні зміни. Гормони особливо сильно впливають на стан жіночого організму, тому головний біль може виникати під час овуляції, вагітності та інших, пов’язаних з гормональним фоном, процесів.
 9. Незручна поза під час роботи. Сидяча робота ще й в незручній позі – одна з причин головного болю. Під час сидіння часто затискаються певні зв’язки, судини та нервові закінчення, які й провокують головний біль.
 10. Хронічний стрес. Якщо ви багато нервуєте, у вас постійно надмірно виділяється адреналін, що й може бути причиною головного болю.

Позбутися головного болю можна шляхом нормалізації свого способу життя. Якщо ж навіть після цього проблема залишається, слід терміново звернутися до лікаря, щоб не проґавити хворобу, яка може його провокувати.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Съемки "Фантастических тварей 3" отложены 21 января 2019

Студия Warner Bros. отодвинула сроки на конец осени

Врачи рассказали, почему чай с лимоном нельзя пить постоянно 21 января 2019

Этот напиток имеет несколько противопоказаний.

4-дюймовый iPhone SE вернулся в продажу в США по цене $249 21 января 2019

Было время, когда смартфоны, перешагнув планку 4-дюймового экрана, медленно подбирались к диагонали 5", а некоторые компании начинали эксперименты и с более громоздкими дисплеями.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Анга тревел 0.3
Анга тревел

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

 • Авто
 • Одежда / аксессуары
 • Работодатели
 • Другое