Де отримати вітаміни взимку: поради дієтологів

15 января 2018

В холодну пору року отримувати необхідні вітаміни з їжі далеко не так просто, як влітку. Проте це можливо, треба тільки знати, що для цього треба споживати.

Дієтологи наголошують, що головними харчовими джерелами вітамінів взимку є:

Заморожені овочі, фрукти та ягоди. Вони зберігають більшість вітамінів та корисних мікроелементів, тому їх можна сміливо вживати взимку. Та слід пам’ятати: розморожувати продукти треба лише безпосередньо перед вживанням, негативно впливає на їхні корисні властивості повторне заморожування, також їх не варто піддавати тривалій термічній обробці.

Квашена капуста. Це надзвичайно корисний зимовий продукт, прекрасне джерело вітаміну С в холодну пору року. Тому квасити капусту не лише можна, а й треба, вона захищає від застуд, посилює імунітет та підвищує його опірність до інфекцій.

Свіжа зелень. Цей продукт цілодобово вирощують у теплицях та продають у магазинах. До того ж, виростити трохи зеленої цибулі, кропу чи петрушки можна прямо у себе на підвіконні. Свіжа зелень – це джерело вітамінів взимку: зелена цибуля багата вітамінами групи В та вітаміном С, петрушка – вітаміном Р.

Капуста. Це овоч, який добре зберігається взимку та не втрачає своїх корисних властивостей. Капуста наситить організм вітамінами, зокрема таким важливим вітаміном С.

Імбир. Він доступний у продажу в будь-яку пору року та дуже багатий на вітаміни А, С, групи В. Корисним і смачним є чай різних смаків з додаванням імбиру, а також такий напій, як тепла вода з імбиром, медом та лимоном.

Журавлина. Ця ягода гарно зберігається взимку, відновлює вітамінний баланс в організмі, має насичений мінеральний склад. Можна вживати чай, сік, морс, відвар чи варення з журавлини.

Гранат. Цей фрукт багатий на амінокислоти та вітамін С, групи В. Гранат можна просто їсти як самостійну страву, або ж готувати з нього сік, додавати до салатів.

Шипшина. Взимку її зберігають в засушеному вигляді, готують з неї компоти, чаї та відвари. У шипшині багато вітамінів А, С, групи В.

Цитрусові. Це найбільш популярне джерело вітаміну С, доступне взимку. Їсти можна лимони, апельсини, мандарини, проте обмежувати себе в кількості, щоб не спровокувати алергію.

Отже, взимку є досить багато корисних та багатих на вітаміни продуктів. На жаль, консервовані страви майже не зберігають вітаміни, хоча і є доволі смачними. Тому денний раціон взимку обов’язково слід доповнити переліченими вище продуктами, щоб не допустити послаблення імунітету та забезпечити себе всіма необхідними вітамінами.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

BSA Global: надійна та вигідна доставка комерційних вантажів до ОАЕ 9 апреля 2025

Міжнародні вантажоперевезення мають велике значення для розвитку бізнесу. Об’єднані Арабські Емірати займають особливе місце в світовій економіці

Маск зробив заяву про війну в Україні 8 апреля 2025

Американський мільярдер підкреслив безглуздість війни в Україні та відсутність явної стратегії.

Samsung придумала смартфон, який складається вчетверо 8 апреля 2025

Samsung придумала смартфон, який складається вчетверо

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Елена 2.2
Елена

Отзывов: 1

Кредит 5.0
Кредит

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше