Для розробки Концепції розвитку електронної системи охорони здоров’я будуть залучатися міжнародні експерти

8 августа 2020

Міністерство охорони здоров’я України плідно працює над концепціями розвитку електронної системи охорони здоров’я, залучаючи до процесу як вітчизняних, так і іноземних фахівців.


Про це було повідомлено на щоденному брифінгу в середу 5 серпня заступником Міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярославом Кучером.

Єдина Концепція розвитку електронної системи охорони здоров’я визначає конкретний напрямок, за яким будуть рухатися всі учасники процесу. Документ визначатиме ті пріоритетні проекти, над якими МОЗ буде працювати спільно з іншими учасниками ринку.


Він повідомив, що планується створення робочої групи з підготовки документа. Окрім українських експертів, до підготовки Концепції також залучатимуться міжнародні фахівці. Зокрема налагоджуються контакти з такими країнами, як США, Канада, Швейцарія, Ізраїль, Естонія та Японія. Береться до уваги досвід цих країн, з метою використати його і в Україні.

Ярослав Кучер наголосив, що для МОЗ максимально важлива співпраця з медичними інформаційними системами, які є партнерами Міністерства у впровадженні цифрових технологій у медичній галузі. Наразі МОЗ та МІС домовилися про підписання договору про співпрацю, в якому будуть задекларовані спільні цінності та бачення розвитку ринку ІТ-послуг у медицині.

Автор: Наталія Холявицька

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как быстро расторгнуть брак с помощью адвоката? 29 сентября 2020

Расторжение брака - тяжелый процесс для всех участников. Адвокат по семейным разводам поможет быстрее пройти этот этап, защитить материальные интересы и права своего подзащитного и поможет преодолеть этот непростой период с минимальными потерями

Взгляд в будущее - какими будут аккумуляторы Tesla через пять-десять лет 29 сентября 2020

Как уже известно, в ближайшие год-полтора Tesla не собирается вносить значительных изменений в конструкцию и методы производства аккумуляторов. Но у компании есть более отдалённые планы на одно и другое. Планы эти пока не слишком конкретные, и очевидно, реализовываться они будут небыстро. Тем не менее, упоминания они явно заслуживают.

Nissan представил самую маленькую "квартиру на колесах" 29 сентября 2020

Автомобиль получился очень практичным несмотря на свои размеры

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Адвокат  
Адвокат

Отзывов: 1

Вудхарт 2.9
Вудхарт

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое