Хірургічну операцію, що дозволяє зберегти серце без трансплантації, роблять в Україні

29 апреля 2018

Доктор медичних наук, кардіолог з України, оперував 34-річного чоловіка, який пережив 10 зупинок серця. Це була унікальна операція для країни.

Пацієнт страждав на хвороби серця, які супроводжуються серцевою недостатністю. Кардіолог Олександр Бабляк вказує, що прихід чоловіка на операцію – це свідчення того, що медицина не настільки безнадійна, як вважають деякі жителі країни.

Трансплантація проводиться у випадках, коли присутня дуже запущена серцева недостатність. В деяких нюансах бувають випадки, що не дозволяють зробити іншу кардіохірургічну операцію. Саме такий випадок був у прооперованого пацієнта.

Кардіохірург ділиться найважливішими порадами для тих людей, які бажають зберегти своє здоров’я. Потрібно виділяти час для здоров’я. Після досягнення 40 років потрібно особливо уважно ставитись до свого самопочуття. Необхідно перевіритись з допомогою запису електрокардіограми, зробленої під час занять на біговій доріжці.

Не забувайте також про необхідність інколи перевіряти показники кров’яного тиску. Також важливо знати рівень холестерину. І категорична порада – не палити.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как быстро и выгодно оформить полис ОСАГО? 19 июля 2018

Как быстро и выгодно оформить полис ОСАГО?

Раскрыты подробные характеристики мощного планшета Samsung Galaxy Tab S4 19 июля 2018

Ресурс SamMobile обнародовал детальные технические характеристики производительного планшета Galaxy Tab S4, который в скором времени, как ожидается, анонсирует компания Samsung.

Военный, гонщик, уголовник: ТОП-5 ролей неугомонного Вина Дизеля 19 июля 2018

В этом году актеру исполнился 51 год! А так и не скажешь

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Не рекомендую 0.2
Не рекомендую

Отзывов: 1

фоззи 2.5
фоззи

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое