Хірургічну операцію, що дозволяє зберегти серце без трансплантації, роблять в Україні

29 апреля 2018

Доктор медичних наук, кардіолог з України, оперував 34-річного чоловіка, який пережив 10 зупинок серця. Це була унікальна операція для країни.

Пацієнт страждав на хвороби серця, які супроводжуються серцевою недостатністю. Кардіолог Олександр Бабляк вказує, що прихід чоловіка на операцію – це свідчення того, що медицина не настільки безнадійна, як вважають деякі жителі країни.

Трансплантація проводиться у випадках, коли присутня дуже запущена серцева недостатність. В деяких нюансах бувають випадки, що не дозволяють зробити іншу кардіохірургічну операцію. Саме такий випадок був у прооперованого пацієнта.

Кардіохірург ділиться найважливішими порадами для тих людей, які бажають зберегти своє здоров’я. Потрібно виділяти час для здоров’я. Після досягнення 40 років потрібно особливо уважно ставитись до свого самопочуття. Необхідно перевіритись з допомогою запису електрокардіограми, зробленої під час занять на біговій доріжці.

Не забувайте також про необхідність інколи перевіряти показники кров’яного тиску. Також важливо знати рівень холестерину. І категорична порада – не палити.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ТОП-5 авто BMW, которые вас точно удивят 22 сентября 2018

Самые интересные и нетипичные экземпляры знаменитой немецкой компании

"Из-за одной дуры делал больно всем остальным": Дантес рассказал о девушках до Дорофеевой 22 сентября 2018

Певец вспомнил о своей юности и отношениях с девушками

Дисбактериоз признали причиной рака 22 сентября 2018

Немецкие ученые, представляющие Технический университет Мюнхена, опубликовали новые данные о значительном влиянии состояния кишечной микрофлоры на здоровье.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Manzana 5.0
Manzana

Отзывов: 1

Стамбул 4.5
Стамбул

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое