Коли краще пропустити тренування у спортзалі?

2 января 2018

Фізична активність та тренування в спортзалі – це, звичайно, дуже корисно та рекомендовано практично всім. Проте існують ситуації, коли краще залишитися вдома та не давати організму зайве навантаження. Бувають випадки, коли тренування несе собою реальну загрозу для здоров’я. Тоді краще дозволити собі пасивно відпочити, хоча б у якості виключення.

ТОП-5 причин пропустити тренування

Отже, про спортзалу краще забути у таких випадках:

  1. Під час хвороби, особливо у гострій стадії її розвитку. Коли організм ослаблений через боротьбу з вірусами чи бактеріями, у нього не можна відбирати сили та енергію. Краще відпочити, поспати, пити багато рідини та дати собі спокійно відновитися.
  2. Під час менструації у жінок. Особливо це стосується першого дня місячних, коли жінки найгірше себе почувають. Звичайно, якщо менструація у вас проходить непомітно, ви не страждаєте від будь-якого дискомфорту, можете займатися спортом. Але більшість жінок жаліється на сильний біль та рясні виділення у перші дні місячних, тому від відвідин спортивної зали у цей час краще відмовитися. Це вагома причина, щоб дозволити собі полежати вдома, якщо, звичайно, є така можливість. Через фізичні навантаження у ці дні виділення можуть стати ще ряснішими, а біль інтенсивнішим. Тож гінекологи радять не займатися спортом під час критичних днів.
  3. Після вживання алкоголю напередодні. Алкоголь діє як сечогінний засіб і провокує зневоднення організму. З іншого боку, під час виконання фізичних вправ людина втрачає багато рідини з потом. Тому заняття спортом з похмілля – це небезпечно, оскільки вони призводять до швидкого виведення рідини з організму та зневоднення. До того ж, виконувати вправи на “важку” голову дуже складно.
  4. За наявності болю після травмування. Біль в ураженому місці сигналізує про те, що зайве напруження шкідливе. Щоб дозволити без проблем пройти всім відновлювальним процесам в організмі, варто дати собі трохи часу та не бігти до спортивної зали одразу після того, як вам, наприклад, зняли гіпс.
  5. Після безсонної ночі. Здоровий сон підвищує ефективність тренувань, а короткий, уривчастий, неспокійний зменшує ефект від них. Також слід пам’ятати, що людина, яка не виспалася, ризикує отримати травму в спортзалі через елементарну неуважність, яка виникає в результаті втоми. Тому краще спочатку виспатися, а потім йти займатися спортом.

Регулярні тренування – це прекрасно для здоров’я, гарного зовнішнього вигляду та самопочуття. Проте в деяких випадках слід обрати варіант пасивного відпочинку.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Глядачів "Іржі" вразила сцена стрілянини, дуже схожа на вбивство Галини Гатчінс 22 ноября 2024

Глядачів "Іржі" вразила сцена стрілянини, дуже схожа на вбивство Галини Гатчінс: рецензія Критики поділилися враженнями від прем'єри

Названо 4 види насіння для боротьби з раком 22 ноября 2024

4 види насіння для боротьби з раком

Десять самых ярких моментов в истории футбола: от Пеле до Месси 22 ноября 2024

Футбол представляет собой больше, чем 22 человека, гоняющих круглый предмет по полю. Это истории, меняющие реальность, имена, превращающиеся в легенды, и моменты, которые оставляют след в сердце миллионов фанатов

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Віталій Мамітько 0.5
Віталій Мамітько

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше