Коли необхідна консультація психолога?

9 апреля 2024

Останнім часом з цілком зрозумілих причин практично все населення України живе у постійному стресі. При цьому важливо враховувати, що цей стрес накладається на особисті проблеми, які існують у багатьох людей. В результаті підвищені нервові навантаження призводять до небажаних, а часом і важких наслідків, таких як розвиток нав'язливих та дисоціативних станів, депресія тощо, з якими впоратися значно складніше, ніж їх попередити.

Куди можна звернутися по допомогу?

Знайти кваліфікованого психолога не так просто, оскільки зараз існує досить негативна тенденція, коли самоучки, які пройшли прискорені курси з основ психології, називають себе психологами і сміливо беруться допомагати пацієнтам, завдаючи їм часом шкоду замість користі. Психотерапевти Львова допоможуть вам уникнути подібної ситуації, оскільки вони є висококваліфікованими спеціалістами з профільною освітою та великим досвідом роботи.

Фаховий досвідчений психолог допоможе вам вирішити складні ситуації та знайти з них оптимальний вихід. Важливо розуміти, що він не зможе змінити негативну ситуацію, що викликає у вас стрес, але допоможе змінити ваше ставлення до того, що відбувається навколо, та активувати внутрішні ресурси, які допоможуть подолати труднощі.

психотерапевти Львова

У яких випадках слід звертатися до психолога?

Вам може знадобитися допомога психолога у таких випадках:

 • постійна втома, що відчувається навіть одразу після підйому з ліжка;
 • будь-які рутинні дії стають непосильними;
 • немає бажання стежити за своїм зовнішнім виглядом;
 • безпричинний дискомфорт на межі болю у всьому тілі;
 • відсутність впевненості у своїх силах;
 • труднощі з прийняттям рішень, болісні сумніви щодо правильності вибору;
 • зіпсовані стосунки з оточуючими вас людьми – членами сім'ї, дітьми, співробітниками, друзями та знайомими;
 • відчуття постійної тривоги, страху, занепокоєння;
 • неприязне ставлення до роботи, навчання;
 • втрата апетиту, порушення сну, апатія.

Багато хто схильний легковажно ставитися до подібних сигналів організму, вважаючи, що має здатність самостійно впоратися з проблемами, але це не так, то ж не слід затягувати звернення до фахівців.

Як підібрати хорошого психолога?

У цьому вам допоможе онлайнова платформа rozmova.me, де ви зможете підібрати саме такого фахівця, якому зможете повністю довіряти. Пошук можна проводити, скориставшись зручними фільтрами, які дають можливість спиратися на опції, які є для вас найважливішими. Також ресурс містить відгуки пацієнтів, ознайомившись з якими можна зробити певні висновки. Скориставшись допомогою сервісу пошуку спеціалістів ви зможете записатися на консультацію з психологом в найбільш зручному для вас форматі – онлайновому чи офлайновому.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Jerry Heil заспівала "Teresa & Maria" на гучному заході та пояснила, чому її партнерка по Євробаченню не прийшла 25 мая 2024

Без alyona alyona. Jerry Heil заспівала "Teresa & Maria" на гучному заході та пояснила, чому її партнерка по Євробаченню не прийшла Jerry Heil заспівала на сцені спільний хіт одна

На Київщині стався вибух у приватному будинку: є загиблий 25 мая 2024

На Київщині стався вибух у приватному будинку: є загиблий. Фото Обставини та причини трагедії встановлять слідчі

Вчені назвали найкориснішу картоплю, яку варто їсти щодня 25 мая 2024

Хоча не всі дієтологи з цим погоджуються, та картопля дуже корисна для здоров'я, просто її треба правильно приготувати.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Романча 5.0
Романча

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

 • Авто
 • Одяг / аксесуари
 • Роботодавці
 • Інше