Корисні для здоров’я властивості авокадо

25 февраля 2018

Авокадо – це надзвичайно корисний для здоров’я фрукт, який в наші дні є цілком доступним в магазинах. Він сприяє концентрації пам’яті, зниженню ризику виникнення серцево-судинних недуг завдяки поліненасиченим жирним кислотам, які входять до його складу.

Даний екзотичний фрукт містить калій, який сприяє нормалізації серцевої діяльності, підвищує опірність організму до стресів. Крім того, авокадо знижує артеріальний тиск, тому показаний людям, які страждають на гіпертонію.

Авокадо є корисним для травлення, цей екзотичний фрукт стає у нагоді при закрепах. Даний фрукт містить багато поживних речовин, а от цукру, шкідливих жирів в ньому немає зовсім, що дає змогу включати його до дієтичного раціону. В авокадо є ще й  олеїнова кислота, функція якої – не давати утворюватися зайвому холестерину в крові та розщеплювати той, який вже встиг накопичитися.

Користь авокадо спостерігається й у нормалізації кровообігу та кровотворення. Мідь та залізо перешкоджають розвитку анемії, це важливі елементи кровотворення, а вітамін В2 відіграє істотну роль в процесі утворення червоних кров’яних тілець.

В авокадо багато таких корисних мікроелементів, як калій, натрій, кальцій, фосфор, марганець, магній. В ньому є вітаміни С, А, D, Е, групи В. Авокадо насичує клітини киснем та запобігає процесам старіння організму. Крім того, до його складу входять біологічно-активні речовини, що є запорукою омолодження організму. Тому дієтологи та косметологи часто радять вживати авокадо.

Олія з плодів авокадо широко використовується при виготовленні продукції парфумерної промисловості.

Незважаючи на величезну користь авокадо, їсти цей фрукт треба з обережністю. Його кісточка та листя містять шкідливі речовини, які є небезпечними для людей і можуть спровокувати порушення роботи травної системи та навіть призвести до алергії. Тому їсти авокадо слід обережно. Також трапляється індивідуальна непереносимість фрукту.

Авокадо – надзвичайно корисний фрукт. Якщо ви не маєте на нього алергії, сміливо включайте його до свого денного раціону.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Мисс Украина-2018": финалистки рассказали правду о конкурсе и подготовке 24 сентября 2018

Богдана Тарасик и Анастасия Кривохижа рассказали Сегодня.Lifestyle интересные факты о конкурсе

Джозеф Гордон-Левитт и Джейми Фокс сыграют в сай-фай триллере 24 сентября 2018

Потоковый гигант Netflix запускает в производство научно-фантастический триллер, роли в котором исполнят Джозеф Гордон-Левитт и Джейми Фокс

ТОП-5 советов по питанию, которые лучше игнорировать 24 сентября 2018

В интернете развелось большое количество "специалистов", которые готовы помочь вам наладить питание....

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ansi Beauty 0.3
Ansi Beauty

Отзывов: 1

Манзана 4.9
Манзана

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое