Корисні для здоров’я властивості авокадо

25 февраля 2018

Авокадо – це надзвичайно корисний для здоров’я фрукт, який в наші дні є цілком доступним в магазинах. Він сприяє концентрації пам’яті, зниженню ризику виникнення серцево-судинних недуг завдяки поліненасиченим жирним кислотам, які входять до його складу.

Даний екзотичний фрукт містить калій, який сприяє нормалізації серцевої діяльності, підвищує опірність організму до стресів. Крім того, авокадо знижує артеріальний тиск, тому показаний людям, які страждають на гіпертонію.

Авокадо є корисним для травлення, цей екзотичний фрукт стає у нагоді при закрепах. Даний фрукт містить багато поживних речовин, а от цукру, шкідливих жирів в ньому немає зовсім, що дає змогу включати його до дієтичного раціону. В авокадо є ще й  олеїнова кислота, функція якої – не давати утворюватися зайвому холестерину в крові та розщеплювати той, який вже встиг накопичитися.

Користь авокадо спостерігається й у нормалізації кровообігу та кровотворення. Мідь та залізо перешкоджають розвитку анемії, це важливі елементи кровотворення, а вітамін В2 відіграє істотну роль в процесі утворення червоних кров’яних тілець.

В авокадо багато таких корисних мікроелементів, як калій, натрій, кальцій, фосфор, марганець, магній. В ньому є вітаміни С, А, D, Е, групи В. Авокадо насичує клітини киснем та запобігає процесам старіння організму. Крім того, до його складу входять біологічно-активні речовини, що є запорукою омолодження організму. Тому дієтологи та косметологи часто радять вживати авокадо.

Олія з плодів авокадо широко використовується при виготовленні продукції парфумерної промисловості.

Незважаючи на величезну користь авокадо, їсти цей фрукт треба з обережністю. Його кісточка та листя містять шкідливі речовини, які є небезпечними для людей і можуть спровокувати порушення роботи травної системи та навіть призвести до алергії. Тому їсти авокадо слід обережно. Також трапляється індивідуальна непереносимість фрукту.

Авокадо – надзвичайно корисний фрукт. Якщо ви не маєте на нього алергії, сміливо включайте його до свого денного раціону.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Samsung Exynos 7 Series 9610: скоростная съёмка и распознавание лиц в смартфонах 23 марта 2018

О подготовке к выпуску однокристальной сборки Samsung Exynos 7 Series 9610 стало известно ещё в июне прошлого года. Но лишь сегодня компания анонсировала эту интересную новинку для смартфонов премиального класса.

Ученые выяснили, сколько пластика в бутилированной воде 23 марта 2018

Ученые из Университета штата Нью-Йорк выяснили, что в среднем вода из бутылок содержит 325 частиц микропластика на один литр.

Травяные чаи: как пить, чтобы здоровью не вредить 23 марта 2018

Различные чаи не только из фруктов, но и из трав стали очень популярными. Мы приобретаем такие чаи в аптеках и сувенирных лавках, на рынках или с рук на улице

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Хороший роддом 4.4
Хороший роддом

Отзывов: 1

Андрей Щепилов 0.4
Андрей Щепилов

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое