Стали відомі деталі отримання ліків за програмою єПідтримка

21 января 2022

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

«Уряд надав можливість людям віком від 60 років спрямувати кошти за отримання базового курсу щеплень від коронавірусної хвороби на придбання ліків. Саме ця вікова категорія є групою ризику та має супутні хронічні захворювання, які потребують придбання додаткових лікарських засобів. Тепер їх можна придбати за рахунок коштів єПідтримки», – зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.


Українці віком 60+ зможуть придбати за кошти програми єПідтримка ліки в аптечних закладах та інтернет-аптеках. Купити можна буде будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього. 

За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років. 

За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці. Наприклад, не можна буде купити препарати недоведеної ефективності, такі як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, як-от апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Apple зарегистрировала загадочный «сетевой адаптер» под управлением iOS 23 мая 2022

Компания Apple сертифицирует новое загадочное устройство под кодовым названием A2657. Речь идёт о некоем «сетевом адаптере», заявка на регистрацию которого поступила недавно в Федеральную комиссию по связи (FCC) США.

Аэропорт Женевы приостановил работу из-за пожара 22 мая 2022

Загорелось строящееся здание нового центра для просителей убежища, находящееся вне периметра аэропорта.

На запад Германии обрушились торнадо 22 мая 2022

В городе Падерборн стихия оставила после себя снесенные крыши, перевернутые автомобили и поваленные деревья.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Саламандра 1.2
Саламандра

Отзывов: 1

Юнитфаб 0.7
Юнитфаб

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое