Медичні інновації українських науковців рятують життя по всьому світу

18 июня 2018

Українські науковці беруть активну участь в формуванні світової медицини. Проте науковці з Національної академії медичних наук України не вважають свої винаходи революційними. Не дивлячись на це, факт залишається фактом – українські розробки рятують життя людей кожного дня.

Найважливіші винаходи українських науковців у медичній галузі:

  • Можливість проводити шунтування на працюючому серці. Раніше для проведення такої операції потрібно було зупиняти серце та забезпечувати штучний кровообіг. Завдяки українським вченим, тепер операцію можна проводити на працюючому серці. Це набагато легше переноситься пацієнтом.
  • Гіпертермія при септичному ендокардиті. Це напрямок медицини, який в Україні значно розвиненіший, ніж у всьому світі. Стан людини зі складною хворобою значно покращується за рахунок штучного клапана, який поміщається в інфіковане середовище.
  • Спосіб електрозварювання м’яких тканин. Цей метод прийшов на заміну традиційному зшиванню. Завдяки цьому скорочується час та втрата крові. Технологія українських вчених використовується в Росії, Білорусії та Сполучених Штатах.
  • Електростимуляція нервових структур. Для цього електростимулятор підшивають до ділянки шкіри, яка пошкоджена. Отримуючи постійну стимуляцію, нерв значно швидше відновлюється.
  • Лікування ендокринних хвороб альгінатними капсулами. Це сучасна розробка українських вчених, яка тільки недавно почала використовуватись. Технологія полягає у використанні альгінатної капсули, що допомагає замінити функцію органу, який перестав виконувати своє призначення.

Остання інновація наразі досліджується на експериментальному рівні. Нею вже зацікавились іноземні медики.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Руслана на своє 52-річчя звернулася до батьків і показала свою мрію на майбутнє 25 мая 2025

Співачка Руслана Лижичко з нагоди свого 52-річчя показала архівні фото на тлі гір, а також на відео подякувала своїм батькам.

Японський зонд Resilience сфотографував південний полюс Місяця 25 мая 2025

Японський зонд Resilience сфотографував південний полюс Місяця

Трамп підписав укази про ядерні технології і науку 25 мая 2025

Адміністрація Трампа оголосила про нові кроки в напрямку технологічного оновлення та наукової доброчесності.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше