1 июня 2014
Исследователи из Школы остеопатической медицины Валлэйс проанализировали данные по 10 распространенным заболеваниям (астма, диабет, депрессия, болезни сердца, рак легких, остеоартрит и т.д.). Во многих статьях обнаружены критичные ошибки. Ведь статьи в Wikipedia не проходят проверку профессионалами.
В целом, нет ничего плохого в том, что люди узнают подробности о своей болезни через интернет. Но, по мнению некоторых медиков, все больше людей начинают сами ставить себе «диагноз» и занимаются самолечением, начитавшись интернет-форумов. Это осложняет врачам работу.
← Вернуться на предыдущую страницу
Кацуріна на португальському узбережжі наробила атмосферних кадрів з дочкою і сином 22 июля 2025
Дизайнерка Даша Кацуріна нещодавно повернулася з відпустки в Португалії, куди вже не вперше їздить з двома дітьми - дочкою Олександрою і сином Іваном.
Онкологія, сором через груди і боротьба з ексом за ембріони: цікаві факти про Софію Вергару 22 июля 2025
53-річна Софія Вергара - колумбійська і американська актриса, модель, підприємиця. Свою кар’єру вона почала випадково після зйомки в рекламі Pepsi, а всесвітню славу здобула завдяки ролі в серіалі "Американська сімейка".
Вольнова висловилася щодо труднощів в опануванні української 22 июля 2025
Колишня телеведуча та модель, блогерка Світлана Вольнова, яка є росіянкою за походженням, але під час повномасштабної війни прийняла свідоме рішення вивчати і спілкуватися українською, зізналася, що вона дається їй непросто.