У МОЗ дозволили виписувати з лікарень киснезалежних пацієнтів

22 октября 2021

В Україні офіційно дозволили виписувати із лікарень пацієнтів, які залежать від кисню.

Аби отримати кисневий концентратор додому після виписки потрібно, щоб сатурація у пацієнта була не нижче 94. 
 
Повідомляється, що без декларації з сімейним лікарем кисневий концентратор отримати не вийде. Щоб отримати кисневий апарат потрібно, аби лікар зі стаціонару зв'язався з сімейним лікарем пацієнта і переконався, що є вільний концентратор.
 
Після того, як сімейний лікар з пацієнтом підписую окремий договір, він має навчити рідних хворого правильно користуватися кисневим апаратом.
 

Концентратор можна використовувати до того часу, поки сатурація хворого не підніметься до 98 і буде триматися на цій позначці добу без апарата. Вже після цього пацієнт має самостійно повернути концентратор у лікарню.
 
Нагадаємо, що при необхідності в проведенні тривалої кисневої терапії, придбати кисневий концентратор Ви зможете в медичному маркеті ITMED.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Рідкісний кадр: Святослав Вакарчук показав своїх дітей 23 июня 2026

Рідкісний кадр: Святослав Вакарчук показав своїх дітей

Дієтолог назвала корисну заміну солодощам 23 июня 2026

З точки зору правильного харчування лікар-дієтолог, нутриціолог радить замінити солодощі фруктами “в помірній кількості”. Їх…

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів - CNN 22 июня 2026

Цифра включає витрати на боєприпаси, знищену техніку та збитки, завдані військовим базам, пояснили в CSIS.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

квитки на концерт 5.0
квитки на концерт

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше