МОЗ: Хто прийматиме пацієнтів, коли сімейний лікар у відпустці?

2 апреля 2018

Якщо сімейний лікар з якихось причин не має можливості прийняти пацієнта, врегулювати ситуацію повинен заклад, який надає першу медичну допомогу. Заклад охорони здоров’я повинен забезпечити заміну.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я в рамках роз’яснення нещодавно затвердженого Порядку надання первинної медичної допомоги.

В такій ситуації адміністрація медичного закладу повинна завчасно інформувати пацієнтів. Повідомлення повинно містити інформацію про нового лікаря. Адміністрація також повинна простежити, щоб медична допомога надавалась безперервно.

Пацієнтам практики інформація про заміну лікаря повинна надатись завчасно. Якщо зміна передбачувана, коли лікар відправився у відрядження чи у відпустку, то попередження про це має бути надано за тиждень. Якщо лікаря немає з непередбачуваних причин, наприклад, в разі хвороби, то попередження має бути надано у перший день.

Пацієнту нічого при цьому робити не потрібно. В тому числі нема потреби йти до головного лікаря, писати заяву чи підписувати нову декларацію.

З 2 квітня 2018 року в Україні починається кампанія з вибору сімейного лікаря. МОЗ також зазначає, що не потрібно в перший же день йти в заклади охорони здоров’я для підписання декларації. Це призведе до великих черг та непотрібної втрати часу.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Одиночество связано с генетикой 22 января 2019

Одиночество заложено у людей в генах – это показало исследование, проведенное группой специалистов Кембриджского университета (Великобритания). 

Вдова потеряла конверт с тысячами долларов и получила их назад из рук незнакомки 22 января 2019

Жительница штата Нью-Йорк Терри Брубэйкер (Terry Brubacker) нашла на дороге тысячи долларов и вернула деньги владелице-вдове.

ТОП-10 нелепых и сложных научных исследований, о которых никто не просил (ФОТО) 21 января 2019

Вы когда-нибудь слышали, как ребенок задаёт всякие глупые вопросы, вроде: «А что, если птицы покакают лёжа?». Хотя большинство из нас только смеются над такими вопросами и игнорируют их, некоторые учёные делают серьёзное лицо и говорят: «Ну, давайте выясним это».

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Quantum Transformation 5.0
Quantum Transformation

Отзывов: 1

Екатерина 4.8
Екатерина

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое