МОЗ: Хто прийматиме пацієнтів, коли сімейний лікар у відпустці?

2 апреля 2018

Якщо сімейний лікар з якихось причин не має можливості прийняти пацієнта, врегулювати ситуацію повинен заклад, який надає першу медичну допомогу. Заклад охорони здоров’я повинен забезпечити заміну.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я в рамках роз’яснення нещодавно затвердженого Порядку надання первинної медичної допомоги.

В такій ситуації адміністрація медичного закладу повинна завчасно інформувати пацієнтів. Повідомлення повинно містити інформацію про нового лікаря. Адміністрація також повинна простежити, щоб медична допомога надавалась безперервно.

Пацієнтам практики інформація про заміну лікаря повинна надатись завчасно. Якщо зміна передбачувана, коли лікар відправився у відрядження чи у відпустку, то попередження про це має бути надано за тиждень. Якщо лікаря немає з непередбачуваних причин, наприклад, в разі хвороби, то попередження має бути надано у перший день.

Пацієнту нічого при цьому робити не потрібно. В тому числі нема потреби йти до головного лікаря, писати заяву чи підписувати нову декларацію.

З 2 квітня 2018 року в Україні починається кампанія з вибору сімейного лікаря. МОЗ також зазначає, що не потрібно в перший же день йти в заклади охорони здоров’я для підписання декларації. Це призведе до великих черг та непотрібної втрати часу.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Самая полезная кухня 20 апреля 2018

Самая полезная кухня мира. Какая? Изучаем стиль питания разных народов. Кто здоровее?

Casio PRO TREK WSD-F20A: защищённые смарт-часы для путешественников 20 апреля 2018

Casio презентовала обновлённую версию смарт-часов WSD-F20 из серии PRO TREK, впервые анонсированную в ходе выставки CES 2017.

BMW показали приборную панель будущего 20 апреля 2018

В рамках мероприятия Digital Day баварский автопроизводитель представил следующее поколение информационно-развлекательной системы iDrive

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

LeBoutique 5.0
LeBoutique

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое