МОЗ: Хто прийматиме пацієнтів, коли сімейний лікар у відпустці?

2 апреля 2018

Якщо сімейний лікар з якихось причин не має можливості прийняти пацієнта, врегулювати ситуацію повинен заклад, який надає першу медичну допомогу. Заклад охорони здоров’я повинен забезпечити заміну.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я в рамках роз’яснення нещодавно затвердженого Порядку надання первинної медичної допомоги.

В такій ситуації адміністрація медичного закладу повинна завчасно інформувати пацієнтів. Повідомлення повинно містити інформацію про нового лікаря. Адміністрація також повинна простежити, щоб медична допомога надавалась безперервно.

Пацієнтам практики інформація про заміну лікаря повинна надатись завчасно. Якщо зміна передбачувана, коли лікар відправився у відрядження чи у відпустку, то попередження про це має бути надано за тиждень. Якщо лікаря немає з непередбачуваних причин, наприклад, в разі хвороби, то попередження має бути надано у перший день.

Пацієнту нічого при цьому робити не потрібно. В тому числі нема потреби йти до головного лікаря, писати заяву чи підписувати нову декларацію.

З 2 квітня 2018 року в Україні починається кампанія з вибору сімейного лікаря. МОЗ також зазначає, що не потрібно в перший же день йти в заклади охорони здоров’я для підписання декларації. Це призведе до великих черг та непотрібної втрати часу.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мужчина натравил на себя ядовитую змею и взмолился о помощи 15 октября 2018

Житель китайского города Ханчжоу, провинция Чжэцзян, попал в реанимацию после укуса ядовитой змеи, которую он заказал в интернете.

KLEVV Cras X RGB и Bolt X: память DDR4 для игровых компьютеров 15 октября 2018

Бренд KLEVV официально представил комплекты оперативной памяти Cras X RGB и отдельные модули Bolt X, рассчитанные на использование в игровых настольных системах.

Acer оснастила компьютеры Predator Orion чипом Core девятого поколения 15 октября 2018

Компания Acer объявила об обновлении настольных компьютеров Predator Orion 9000 Series и Predator Orion 5000 Series, созданных специально для требовательных любителей игр.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мобильные деньги 5.0
Мобильные деньги

Отзывов: 2

Оксфорд Медикал 1.6
Оксфорд Медикал

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое