У МОЗ прокоментували особливості формування COVID-сертифіката про отримання другого бустеру в Дії

16 декабря 2022

Міністерство охорони здоровʼя нагадує, що пацієнти, які отримали щеплення проти коронавірусної хвороби, можуть отримати відповідний COVID-сертифікат на порталі чи у застосунку «Дія». Так, на сьогодні українці згенерували понад 11,8 млн «зелених» сертифікатів. До того ж виданий в Україні COVID-сертифікат визнають і за кордоном, щонайменше в 79 країнах. 

Така можливість доступна, зокрема, й у разі отримання другої бустерної дози щеплення.

Для того, щоб отримати такий сертифікат, необхідно сформувати відповідний запит на порталі чи в застосунку «Дія». Це можна зробити одразу після того, як медичний працівник внесе дані про вакцинацію до електронної системи охорони здоров'я.
 
Для цього необхідно виповнити декілька кроків:
  • авторизуватися у застосунку;
  • натиснути «Послуги» та обрати пункт «COVID-сертифікати» — «Отримати сертифікат»;
  • позначити згоду на передачу даних з електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.

Термін дії такого документа становитиме 270 днів, а термін відображення у застосунку «Дія» – 545 днів з моменту проведення щеплення. 

Така можливість є доступною завдяки впровадженню відповідної функціональності в електронній системі охорони здоровʼя на основі даних про другу бустерну дозу проти COVID-19.

Виданий в Україні сертифікат повністю відповідає оновленим технічним вимогам щодо COVID-сертифікатів, що були прийняті Європейською комісією цієї осені. Скористатися цифровим документом на підтвердження вакцинації можна як в межах країни, так і за кордоном.


Відзначається, що попередньо в Україні дозволили другу бустерну дозу для всіх охочих. Друга бустерна доза дозволяється всім повнолітнім з інтервалом від 120 до 270 днів після першої бустерної дози. А також було оновлено схеми поєднань вакцини під час введення другої бустерної дози. Відповідно COVID-сертифікат про другий бустер успішно генерується за умови дотримання будь-якої з дозволених схем поєднання вакцин, визнаних в Україні.

Окрім цифрового COVID-сертифіката українці, які отримали другий бустер, за потреби можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію і профілактику. Як і раніше, такий документ можна отримати у сімейного лікаря чи медичного працівника, який проводив щеплення. Він міститиме дані про усі дози проведених щеплень проти коронавірусної хвороби.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Вибиті вікна та пошкоджений технічний поверх: наслідки падіння уламків дрону на багатоповерхівку в Києві 10 января 2025

Вибиті вікна та пошкоджений технічний поверх: наслідки падіння уламків дрону на багатоповерхівку в Києві. Фото та відео Окупанти продовжують наносити удари по цивільній інфраструктурі столиці

Експертка розповіла всю правду про засоби для миття посуду 10 января 2025

Всі без вийнятку купують засоби для миття посуду. Сьогодні в магазині їх буває велика кількість. Однак про безпечність мийних засобів для кухні та їхній склад мало хто задумується. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як засоби для миття посуду можуть нашкодити здоров'ю.

Моргенштерн, який засудив війну і "перевзувся", в неадекватному стані звалився на сцені 10 января 2025

Моргенштерн, який засудив війну і "перевзувся", в неадекватному стані звалився на сцені: що з ним сталося після втечі з Росії З 2025 року він почав лікувати психіку

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Обман krovati.com.ua 0.3
Обман krovati.com.ua

Отзывов: 1

Худший перевозчик 0.1
Худший перевозчик

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше