У МОЗ повідомили, що українські лікарні забезпечені коштами для виплат заробітної плати медикам

24 мая 2022

За словами міністра охорони здоров'я, сьогодні кожен медичний працівник, який виконує свої обов’язки, має отримувати гідну заробітну плату.
Своєю чергою, МОЗ ще на початку війни створило механізм, аби медичні заклади щомісяця гарантовано були забезпечені коштами, необхідними для виплат заробітної плати працівникам. Зокрема, це стосується й медзакладів, які розташовані на тимчасово окупованих територіях. Лікарням, з якими встановлено належний зв'язок – перераховуються кошти. Про це Віктор Ляшко заявив під час селекторної наради з керівниками структурних підрозділів охорони здоров’я обласних військових  адміністрацій. 
 

«Українські медики, які працюють на українській території, навіть тимчасово окупованій, будуть отримувати українську заробітну плату – це наша принципова позиція, якої мають дотримуватися в кожному регіоні.  Наразі ми детально контролюємо виплату заробітних плат як на підконтрольних Україні територіях, так і на тимчасово окупованих. Ситуація, коли медичний заклад має на рахунку кошти, а лікарі не забезпечені заробітними платами – неприпустима», – зазначив очільник МОЗ. 

Також за результатами селектора керівникам департаментів охорони здоров'я дано доручення удосконалити комунікацію щодо наявності в медзакладах лікарських засобів закуплених та поставлених за кошти державного бюджету. Адже пацієнти в першу чергу повинні мати доступ до безплатних ліків. 
 
А також точки видачі препаратів для амбулаторного лікування, які поставлені централізовано міністерством охорони здоров'я як гуманітарна допомога.  Для цих цілей міністерством було своєчасно розроблено відповідний алгоритм, наразі на місцях треба забезпечити його виконання.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Huawei представила беспроводные наушники Freebuds Pro 2: активное шумоподавление, до 30 часов работы и IP54 24 июня 2022

Компания Huawei представила флагманские беспроводные наушники Freebuds Pro 2. Новинка оснащена двойными динамиками и трёхступенчатой системой активного шумоподавления (ANC) с эффективностью до 47 дБ. Однако главная особенность Freebuds Pro 2 в их продолжительном времени автономной работы.

Samsung оштрафовали в Австралии на $9,7 млн за ложную рекламу водонепроницаемости смартфонов 24 июня 2022

Антимонопольный регулятор Австралии сообщил во вторник о решении местного суда, согласно которому австралийское подразделение Samsung Electronics заплатит эквивалент $9,65 млн за девять недобросовестных рекламных кампаний. По мнению регулятора, реклама вводила в заблуждение пользователей о степени защиты от воды некоторых смартфонов Galaxy.

Инженер из Полтавы проверял мост по видео, находясь на отдыхе в Италии 24 июня 2022

Данная история приключилась с инженером из Полтавы, который решил выполнить свою работу удаленно.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

http://comp-service.kiev.ua 5.0
http://comp-service.kiev.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое