Науковці вказали що спільного між запахом каштану та чоловічого еякуляту?

10 мая 2018

Йдучи стежками ботанічного саду ім. акад. Фоміна О.В. та вулицями Києва, спостерігаєш як весна пробуджує все живе, від довготривалої зимової пори.  Як  пташки співають пісні, особливо о годині  шостій, коли місто лишень  просинається. Каштани, символ Києва, вони своїм цвітінням полонять весь світ.  Але я, як  акушер-гінеколог асоціюю це квітуче  дерево у з таким дослідженням  як спермограма (дослідження еякуляту чоловіка). Чомусь лабораторні висновки вказують, що чоловічий еякулят має аромат квітучого каштану. Спробувала дещо розібратися в цьому питанні. Шукала відповіді в інтернет - просторі, енциклопедіях з біології, сексології.

Історичні відомості . У 1675 році голандець Антоні Ван Левенгук  вперше описав будову сперматозоїдів тварин. З розвитком науки, знання про біологічні речовини організму вдосконалювалися. У результаті довготривалих досліджень, дійшли висновку, що за запах еякуляту відповідає простата, яка виробляє хімічну речовину – спермін. Ось нарешті, підходимо до того, який запах має бути в нормі – запах хлористого відбілювача. У спермі знаходиться незначна кількість лейкоцитів, але при запаленні їх кількість значно збільшується, що призводить до вивільнення путресцину [1]. Отож, коли сперма Вашого партнера має солодкуватий запах, то слід шукати хронічний простатит, викликаний стафілококовою інфекцією. З цим трохи розібрались. Тепер залишилося визначитися з тим, який аромат має символ Києва?  Мої пошуки привели ось до чого.

Каштан – має 14 видів, які ростуть в Західній та Центральній Європі, Малій Азії, Кавказі та інших країнах. На  вулицях Києва  квітне кінський каштан звичайний - Aesculus hippocastanum L. - могутнє дерево з сімейства Hippocasfanaceae. Хочу одразу вказати, що  в жодному з джерел, не дана точна відповідь щодо  аромату. Чи можливо аромат, все ж таки, хлористого відбілювача? Залишаю кожному із читачів, можливість  визначитися  самостійно.

Знову цвітуть каштани,

Хвиля дніпровська б’є.

Молодість мила, –

Ти щастя моє. 

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мармелад – полезная сладость! 17 ноября 2018

Не секрет, что дети – ужасные сластены! Родители, как только могут, препятствуют тому, чтобы их сластолюбивые чада беспрестанно поглощали фруктовую газировку, мороженое, шоколад, конфеты и тому подобные лакомства

ТОП-10 фильмов о телевидении, радио и новостных программах 17 ноября 2018

Мы собрали подборку веселых фильмов. Смотрите и наслаждайтесь

В Японии нашли утерянный мультфильм Уолта Диснея 17 ноября 2018

Картина рассказывает историю предка Микки Мауса

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ола тревел 0.4
Ола тревел

Отзывов: 2

Паскевич Ю.В. 5.0
Паскевич Ю.В.

Отзывов: 1

АнексТур 0.2
АнексТур

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое