Недоношені діти мають схильність до порушення функцій руху - вчені

1 апреля 2018

Більше третини народжених передчасно малюків страждають від порушення функцій руху. Мається на увазі дитячий церебральний параліч (ДЦП) та інші рухові розлади.

Австралійські вчені з Дитячого дослідницького інституту Мердока та Університету Мельбурна провели аналіз показників 1200 дітей, які народилися передчасно, до 28 тижнів вагітності, та важили менше 1 кг. Виявилося, що більше третини, народжених малюків з низькою вагою, мають ДЦП та інші порушення функції руху.

Проте є й певні позитивні зрушення у цьому питанні: за останні 30 років кількість дітей з критично малою вагою, яким вдалося дожити до 8 років, збільшилася з 54 до 64% завдяки значному прогресу в медицині. Та, з іншого боку, поширеність порушень функції руху, а також кількість недоношених дітей теж зросла. Тому ситуація є неоднозначною та потребує підвищеної уваги зі сторони вчених та лікарів.

Недоношеною вважається дитина, яка народилася в строк менше 37 повних тижнів вагітності. Вона найчастіше потребує виходжування та має ряд проблем, пов’язаних з недостатньою розвиненістю та неправильним функціонуванням певних органів та систем. Особливої уваги потребують дві категорії малюків: з масою тіла від 1 кг до 1,5 кг, які називаються глибоко недоношеними, та з масою тіла менше 1 кг, що отримали назву екстремально недоношених. У останніх найменше шансів на виживання.

Головні умови виходжування передчасно народжених дітей – дотримання оптимального температурного режиму та вологості навколишнього середовища. Для цього малюка одразу після народження поміщають в спеціальний інкубатор. За допомогою моніторів вдається відслідковувати життєво важливі функції дитини, її загальний стан та розвиток.

Недоношеність практично завжди негативно впливає на подальше життя дитини, але надзвичайно важливо, настільки рано малюк з’явився на світ та з якою вагою. У передчасно народжених дітей високим є ризик смерті впродовж першого року життя. Проте на сьогодні все більше дітей вдається виходжувати завдяки сучасному обладнанню.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Владимир Дантес признался, как решает конфликты с Надей Дорофеевой 20 марта 2019

Муж Нади Дорофеевой рассказал, чего никогда не будет происходить в их семье

Huawei P30 и P30 Pro не будут доступными аппаратами — цена начнётся с $850 20 марта 2019

Примерно через неделю ведущий китайский производитель смартфонов, и второй в мире в этой отрасли, представит свои новейшие флагманские аппараты: Huawei P30 и Huawei P30 Pro. Телефоны могут получит более трёх вариантов конфигурации ОЗУ и флеш-накопителя начиная с минимальных 128 Гбайт. В последние дни было несколько подробных утечек о грядущих устройствах. При этом считалось, что аппараты будут относительно доступными, но так ли это?

Смешные и без грима: появилось видео первых проб актеров в сериал "Игра престолов" 20 марта 2019

Канал HBO готовится к премьере восьмого сезона сериала

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Join up 5.0
Join up

Отзывов: 1

Анекс тур 5.0
Анекс тур

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое