Недоношені діти мають схильність до порушення функцій руху - вчені

1 апреля 2018

Більше третини народжених передчасно малюків страждають від порушення функцій руху. Мається на увазі дитячий церебральний параліч (ДЦП) та інші рухові розлади.

Австралійські вчені з Дитячого дослідницького інституту Мердока та Університету Мельбурна провели аналіз показників 1200 дітей, які народилися передчасно, до 28 тижнів вагітності, та важили менше 1 кг. Виявилося, що більше третини, народжених малюків з низькою вагою, мають ДЦП та інші порушення функції руху.

Проте є й певні позитивні зрушення у цьому питанні: за останні 30 років кількість дітей з критично малою вагою, яким вдалося дожити до 8 років, збільшилася з 54 до 64% завдяки значному прогресу в медицині. Та, з іншого боку, поширеність порушень функції руху, а також кількість недоношених дітей теж зросла. Тому ситуація є неоднозначною та потребує підвищеної уваги зі сторони вчених та лікарів.

Недоношеною вважається дитина, яка народилася в строк менше 37 повних тижнів вагітності. Вона найчастіше потребує виходжування та має ряд проблем, пов’язаних з недостатньою розвиненістю та неправильним функціонуванням певних органів та систем. Особливої уваги потребують дві категорії малюків: з масою тіла від 1 кг до 1,5 кг, які називаються глибоко недоношеними, та з масою тіла менше 1 кг, що отримали назву екстремально недоношених. У останніх найменше шансів на виживання.

Головні умови виходжування передчасно народжених дітей – дотримання оптимального температурного режиму та вологості навколишнього середовища. Для цього малюка одразу після народження поміщають в спеціальний інкубатор. За допомогою моніторів вдається відслідковувати життєво важливі функції дитини, її загальний стан та розвиток.

Недоношеність практично завжди негативно впливає на подальше життя дитини, але надзвичайно важливо, настільки рано малюк з’явився на світ та з якою вагою. У передчасно народжених дітей високим є ризик смерті впродовж першого року життя. Проте на сьогодні все більше дітей вдається виходжувати завдяки сучасному обладнанню.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ford оборудует новые автомобили «умной» подвеской с защитой от выбоин 24 июня 2018

Плохие дороги являются одной из основных причин аварий во всём мире.

Xiaomi Mi Pad 4 можно будет разблокировать по лицу и по отпечатку пальцев 24 июня 2018

Недавно китайская компания Xiaomi объявила, что 25 июня официально представит планшет Mi Pad 4. В наше время, когда наблюдается дефицит достойных Android-планшетов, эта новость наверняка многих порадовала, ведь компания известна своими сравнительно доступными мобильными устройствами с неплохими характеристиками.

ТОП-7 вредных привычек, убивающих здоровье сердца 24 июня 2018

Ученые назвали 7 плохих привычек, которые подрывают здоровье сердца. Некоторые из них хорошо известны жителям нашей страны.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

F1Center 5.0
F1Center

Отзывов: 1

Синево  
Синево

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое