Новий кардіоцентр допоможе українцям рятуватись від смертельних хвороб

12 июня 2018

На Черкащині, а саме в Уманській центральній районній лікарні, вирішено реалізувати проект із заснування відділення ангіографії. В ньому планується вирішувати дві серйозні проблеми: ефективне лікування серцево-судинних захворювань та високий рівень обстеження судинної системи.

Ангіографічне відділення стане філією обласного кардіологічного центру. З його допомогою планується надавати медичні послуги не тільки жителям Уманського, а й інших районів. Для населення можливість скористатись такими послугами означає зменшення рівня смертності від таких тяжких та поширених хвороб, як інфаркт міокарда та інсульт.

Головний лікар Черкаського обласного кардіоцентру розповідає, що за поточний рік медичному закладу вже вдалось врятувати 1167 життів. Для створення центру ангіографії в районі вже підготовлено необхідну документацію по проекту та кошторису. Фінансується проект районним бюджетом та депутатами районної ради.

Проект дає більше шансів центральній лікарні стати центром госпітального округу. Тому в його ефективному та оперативному створенні виявили брати участь підприємці, сільські ради та народні обранці районної ради.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Netflix покажет мини-сериал о графе Дракуле от создателей сериала "Шерлок" 16 октября 2018

Премьера шоу для мировой аудитории состоится на Netflix, а британским зрителям его покажет канал BBC One

Смартфон игрового уровня Huawei Mate 20X получил гигантский 7,21" дисплей 16 октября 2018

Компания Huawei анонсировала смартфон Mate 20X — это устройство поступит в продажу на европейском рынке в конце текущего месяца.

Кому может навредить имбирь 16 октября 2018

Употреблять имбирь особенно настойчиво рекомендуют в сезон простуд и гриппа. Казалось бы, полезнейший продукт! Однако медики констатируют: не всем нужно использовать имбирь.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стану донором 3.5
Стану донором

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое