Новий кардіоцентр допоможе українцям рятуватись від смертельних хвороб

12 июня 2018

На Черкащині, а саме в Уманській центральній районній лікарні, вирішено реалізувати проект із заснування відділення ангіографії. В ньому планується вирішувати дві серйозні проблеми: ефективне лікування серцево-судинних захворювань та високий рівень обстеження судинної системи.

Ангіографічне відділення стане філією обласного кардіологічного центру. З його допомогою планується надавати медичні послуги не тільки жителям Уманського, а й інших районів. Для населення можливість скористатись такими послугами означає зменшення рівня смертності від таких тяжких та поширених хвороб, як інфаркт міокарда та інсульт.

Головний лікар Черкаського обласного кардіоцентру розповідає, що за поточний рік медичному закладу вже вдалось врятувати 1167 життів. Для створення центру ангіографії в районі вже підготовлено необхідну документацію по проекту та кошторису. Фінансується проект районним бюджетом та депутатами районної ради.

Проект дає більше шансів центральній лікарні стати центром госпітального округу. Тому в його ефективному та оперативному створенні виявили брати участь підприємці, сільські ради та народні обранці районної ради.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Определено самое ненавистное качество человека 25 июня 2018

Как сообщает издание Journal of Personality and Social Psychology, новое исследование американских ученых показывает вред лицемерия: люди больше не любят вас за скромное хвастовство, чем за откровенное бахвальство

В Украине запретили очень популярное обезболивающее 25 июня 2018

Это лекарство может быть в каждой аптечке

Как преодолеть боль в спине: главные советы 25 июня 2018

Боль в спине можно предотвратить и устранить, если придерживаться правильных рекомендаций и не лениться делать специальные упражнения.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Роддом #4 3.0
Роддом #4

Отзывов: 1

gup.ua 4.5
gup.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое