Новий кардіоцентр допоможе українцям рятуватись від смертельних хвороб

12 июня 2018

На Черкащині, а саме в Уманській центральній районній лікарні, вирішено реалізувати проект із заснування відділення ангіографії. В ньому планується вирішувати дві серйозні проблеми: ефективне лікування серцево-судинних захворювань та високий рівень обстеження судинної системи.

Ангіографічне відділення стане філією обласного кардіологічного центру. З його допомогою планується надавати медичні послуги не тільки жителям Уманського, а й інших районів. Для населення можливість скористатись такими послугами означає зменшення рівня смертності від таких тяжких та поширених хвороб, як інфаркт міокарда та інсульт.

Головний лікар Черкаського обласного кардіоцентру розповідає, що за поточний рік медичному закладу вже вдалось врятувати 1167 життів. Для створення центру ангіографії в районі вже підготовлено необхідну документацію по проекту та кошторису. Фінансується проект районним бюджетом та депутатами районної ради.

Проект дає більше шансів центральній лікарні стати центром госпітального округу. Тому в його ефективному та оперативному створенні виявили брати участь підприємці, сільські ради та народні обранці районної ради.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Galaxy S10+: оценки в Antutu и GeekBench, а также рендеры белой керамической версии 16 февраля 2019

До анонса всей серии новых Galaxy S10 осталось несколько дней, и количество утечек закономерно растёт. Перед тем, как отправиться на презентацию Samsung Unpacked в Сан-Франциско, можно ещё раз взглянуть на то, чего ожидать с точки зрения производительности от самой продвинутой и габаритной модели — Galaxy S10 Plus.

Как правильно выбрать кухню? 16 февраля 2019

Как правильно выбрать кухню?

Названа специя, помогающая при зубной боли 16 февраля 2019

Оказывается, специи оказывают существенное влияние на организм.

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое