Новий кардіоцентр допоможе українцям рятуватись від смертельних хвороб

12 июня 2018

На Черкащині, а саме в Уманській центральній районній лікарні, вирішено реалізувати проект із заснування відділення ангіографії. В ньому планується вирішувати дві серйозні проблеми: ефективне лікування серцево-судинних захворювань та високий рівень обстеження судинної системи.

Ангіографічне відділення стане філією обласного кардіологічного центру. З його допомогою планується надавати медичні послуги не тільки жителям Уманського, а й інших районів. Для населення можливість скористатись такими послугами означає зменшення рівня смертності від таких тяжких та поширених хвороб, як інфаркт міокарда та інсульт.

Головний лікар Черкаського обласного кардіоцентру розповідає, що за поточний рік медичному закладу вже вдалось врятувати 1167 життів. Для створення центру ангіографії в районі вже підготовлено необхідну документацію по проекту та кошторису. Фінансується проект районним бюджетом та депутатами районної ради.

Проект дає більше шансів центральній лікарні стати центром госпітального округу. Тому в його ефективному та оперативному створенні виявили брати участь підприємці, сільські ради та народні обранці районної ради.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Новый неттоп GIGABYTE снабжён процессором Core i3 восьмого поколения 18 августа 2018

Компания GIGABYTE анонсировала компьютер небольшого форм-фактора Brix GB-BRi3H-8130, в основу которого легла аппаратная платформа Intel.

NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti предложит 4352 ядра CUDA 18 августа 2018

Спекуляции относительно характеристик видеокарт NVIDIA GeForce нового поколения, пожалуй, не прекратятся вплоть до понедельника.

Сын укушенного змеей пастора стал пастором и был укушен змеей 18 августа 2018

В американском городе Миддлсборо, штат Кентукки, ядовитая змея укусила пастора-пятидесятника во время проповеди. Его отец, который также был пастором, погиб от укуса змеи четыре года назад.

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое