Новий кардіоцентр допоможе українцям рятуватись від смертельних хвороб

12 июня 2018

На Черкащині, а саме в Уманській центральній районній лікарні, вирішено реалізувати проект із заснування відділення ангіографії. В ньому планується вирішувати дві серйозні проблеми: ефективне лікування серцево-судинних захворювань та високий рівень обстеження судинної системи.

Ангіографічне відділення стане філією обласного кардіологічного центру. З його допомогою планується надавати медичні послуги не тільки жителям Уманського, а й інших районів. Для населення можливість скористатись такими послугами означає зменшення рівня смертності від таких тяжких та поширених хвороб, як інфаркт міокарда та інсульт.

Головний лікар Черкаського обласного кардіоцентру розповідає, що за поточний рік медичному закладу вже вдалось врятувати 1167 життів. Для створення центру ангіографії в районі вже підготовлено необхідну документацію по проекту та кошторису. Фінансується проект районним бюджетом та депутатами районної ради.

Проект дає більше шансів центральній лікарні стати центром госпітального округу. Тому в його ефективному та оперативному створенні виявили брати участь підприємці, сільські ради та народні обранці районної ради.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Что делать, чтобы любимый котик хорошо получился на фото? (ФОТО) 9 декабря 2018

Проблемы при фотографировании животных начинаются из-за того, что для них это часто является каким-то необычным процессом, и поэтому особенно общительные коты и собаки сразу начинают проявлять повышенный интерес к фотографу. Особенно, если это их хозяин.

Xigmatek Aquarius: двухсекционный корпус для игрового компьютера 9 декабря 2018

Компания Xigmatek анонсировала весьма эффектный корпус под названием Aquarius, относящийся к решениям формата Mid Tower.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Jon up 0.6
Jon up

Отзывов: 1

Сушия 1.9
Сушия

Отзывов: 1

Viva  
Viva

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое