14 августа 2020
У Саратському районі Одеської області госпіталізували чоловіка з підозрою на сибірську виразку. Лабораторний центр зареєстрував випадок 7 серпня.
Про це повідомив заступник директора лабораторного центру МОЗ в Одеській області Сергій Дементьєв.
Госпіталізований займався заготівлею туш. Лікарі вважають, що зараження могло відбутися під час роботи.
Зараз в Саратському районі працює спецкомісія зі співробітників Госпотребслужби та медиків. Вони проводять протиепідемічні заходи в осередку зараження. Джерелом інфекції чоловіка, за словами директора, є велика, дрібна рогата худоба. Тому комісія досліджує стан домашніх тварин і м'яса.
"У чоловіка шкірний прояв на нозі. Це класичний симптом сибірської виразки. Пов'язане суто з професійною діяльністю. Він самостійно звернувся до лікарів. Зараз він почуває себе добре, температура не підіймається.
Нічого критичного немає. Чоловік отримує антибактеріальне лікування", – сказав Дементьєв.
Він також додав, що бактеріологічний метод не підтвердив виділення сибірської виразки. Тому зразки відправили на ПЛР-діагностику в референс-лабораторію Центру громадського здоров'я.
Перед госпіталізацією чоловік контактував з п'ятьма членами своєї сім'ї. Фахівці взяли у них аналізи. Усі виявились здорові та наразі отримують профілактичне лікування.
Автор: Наталія Холявицька
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як знизити ризик інсульту: чотири фактори, які потрібно врахувати 21 июня 2026
Інсульт-це гостре порушення кровопостачання головного мозку. Коли кров перестає переносити кисень до клітин, вони починають…
Надя Дорофєєва привітала чоловіка з 38-річчям 21 июня 2026
«Так тебе кохаю»: Надя Дорофєєва привітала чоловіка з 38-річчям
Скандал з УПА: хто ще з топпосадовців відреагував 21 июня 2026
Низка українських чиновників проявили солідарність у відмові від польських нагород після рішення Варшави позбавити Зеленського Ордена.