Пандемія COVID-19 далека від завершення - ВООЗ

3 июля 2020

Світова пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 ще дуже далека від завершення. Навпаки, вона тільки посилюється, і слід готуватися до нових хвиль поширення захворювання. Таку заяву під час прес-брифінгу зробив голова Всесвітньої організації охорони здоров'я доктор Тедрос Аданом Гебреісус.


Всі хочуть повернутися до нормального життя, без карантинних обмежень, зі свободою пересування між країнами, без масок і соціальної дистанції. Але, на жаль, поки це нереально, вважає доктор Гебреісус. І хоча багато країн мають значні успіхи в боротьбі з COVID-19, до завершення пандемії ще дуже далеко. Поки в ВООЗ не можуть дати прогнозів щодо того, через який період часу пандемія реально може піти на спад.

На сьогодні COVID-19 діагностували у понад 10 мільйонів людей у ​​всьому світі, хвороба призвела до смерті понад 500 тисяч чоловік. І до піку пандемії ще далеко, вважають у ВООЗ, тому жертв COVID-19 буде набагато більше. Провідні лабораторії світу працюють над розробкою ліків і вакцини проти COVID-19, але ніхто не береться робити точні прогнози щодо того, коли їх робота закінчиться успіхом. І чи буде це взагалі. Адже коронавірус, який викликає COVID-19, новий, а через це недостатньо вивчений. До того ж, він мутує, і ніхто не береться давати точні прогнози, чи реально взагалі захиститися від нього щепленням, і наскільки стійкий імунітет у людини формується після перенесеного захворювання. Всі ці запитання вимагають детального аналізу і вивчення.

Найбільше хворих на COVID-19 на сьогодні в США, Бразилії та Росії. В Україні також активно поширюється це захворювання.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Китайська Unitree випустила людиноподібного робота - недорого 26 июля 2025

Китайська Unitree випустила людиноподібного робота

У Грузії стартували навчання НАТО 26 июля 2025

Навчання проходять у двох країнах регіону - Грузії та Туреччині, що, за словами грузинської сторони, сприяє зміцненню регіональної співпраці.

Карпа заселфилася в бікіні, яке не робить з неї "дрогобицьку ковбасу" 26 июля 2025

Письменниця і співачка Ірена Карпа у властивій їй манері прорекламувала на собі купальник українського бренду. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пологовий номер 7 0.5
Пологовий номер 7

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше