Популярні ліки в Україні заборонено

9 апреля 2018

В Україні введено заборону на серію препарату "Но-Х-Ша". В основі препарату - речовина дротаверин. Вони виступають популярним аналогом відомого спазмолітичного препарату «Но-Шпа». Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Держлікслужби.

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками отримала термінове повідомлення від представника відомства в Донецькій області. Після цього ввела повну заборону на серію 170714 препарату "Но-Х-ша". Форма препарату – розчин для ін’єкцій, 20мг/мл по 2 мл в ампулі, 5 ампул в пачці з картону). Виробник – Акціонерне Товариство «Лекхім-Харків».

Донецьке представництво повідомило, що серед вказаної серії знайдено лікарняний засіб з інструкцією, яка призначена для Республіки Узбекистан. Реєстраційний номер на упаковці - Б-250-95 № 05314. Крім цього, препарат присутній без необхідного сертифікату якості, який зазвичай додає виробник. Термін придатності препарату закінчився ще 1 липня 2017 року.

Вказані події та факти призвели до того, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками оголосила заборону на оборот препарату, серія якого не зареєстрована. А також наклала обов’язок на всі суб’єкти господарчої діяльності щодо перевірки його наявності і прийняття мір по вилученню з обороту для подальшої утилізації та знищення.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В КГГА разработали "дорожную карту" для ввода в эксплуатацию недостроенных домов (инфографика) 20 апреля 2018

Все этапы отображены в специальной листовке, которую будут выдавать обманутым вкладчикам

ПК-корпус Phanteks Eclipse P300 предстал в трёх новых вариантах исполнения 20 апреля 2018

Компания Phanteks подготовила к выпуску три новые версии компьютерного корпуса Eclipse P300, оригинальная модификация которого дебютировала осенью прошлого года.

Продукты, которые трудно переварить 20 апреля 2018

На всем пути своего следования от ротовой полости до кишечника пища перетирается, размягчается и распадается на простые, легко и с благодарностью принимаемые нашим организмом компоненты.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ОкнаЯр 4.5
ОкнаЯр

Отзывов: 1

авав  
авав

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое