Популярні ліки в Україні заборонено

9 апреля 2018

В Україні введено заборону на серію препарату "Но-Х-Ша". В основі препарату - речовина дротаверин. Вони виступають популярним аналогом відомого спазмолітичного препарату «Но-Шпа». Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Держлікслужби.

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками отримала термінове повідомлення від представника відомства в Донецькій області. Після цього ввела повну заборону на серію 170714 препарату "Но-Х-ша". Форма препарату – розчин для ін’єкцій, 20мг/мл по 2 мл в ампулі, 5 ампул в пачці з картону). Виробник – Акціонерне Товариство «Лекхім-Харків».

Донецьке представництво повідомило, що серед вказаної серії знайдено лікарняний засіб з інструкцією, яка призначена для Республіки Узбекистан. Реєстраційний номер на упаковці - Б-250-95 № 05314. Крім цього, препарат присутній без необхідного сертифікату якості, який зазвичай додає виробник. Термін придатності препарату закінчився ще 1 липня 2017 року.

Вказані події та факти призвели до того, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками оголосила заборону на оборот препарату, серія якого не зареєстрована. А також наклала обов’язок на всі суб’єкти господарчої діяльності щодо перевірки його наявності і прийняття мір по вилученню з обороту для подальшої утилізації та знищення.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как найти домашний персонал, которому можно доверять? 14 августа 2018

Как найти домашний персонал, которому можно доверять?

Смартфон Xiaomi Mi 8 с 8 Гбайт оперативной памяти стоит $480 14 августа 2018

Китайская компания Xiaomi выпустила новую модификацию смартфона Mi 8, с подробным обзором которого можно ознакомиться в нашем материале.

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Carrello Eclipse коляска 4.4
Carrello Eclipse коляска

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое