Популярні ліки в Україні заборонено

9 апреля 2018

В Україні введено заборону на серію препарату "Но-Х-Ша". В основі препарату - речовина дротаверин. Вони виступають популярним аналогом відомого спазмолітичного препарату «Но-Шпа». Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Держлікслужби.

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками отримала термінове повідомлення від представника відомства в Донецькій області. Після цього ввела повну заборону на серію 170714 препарату "Но-Х-ша". Форма препарату – розчин для ін’єкцій, 20мг/мл по 2 мл в ампулі, 5 ампул в пачці з картону). Виробник – Акціонерне Товариство «Лекхім-Харків».

Донецьке представництво повідомило, що серед вказаної серії знайдено лікарняний засіб з інструкцією, яка призначена для Республіки Узбекистан. Реєстраційний номер на упаковці - Б-250-95 № 05314. Крім цього, препарат присутній без необхідного сертифікату якості, який зазвичай додає виробник. Термін придатності препарату закінчився ще 1 липня 2017 року.

Вказані події та факти призвели до того, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками оголосила заборону на оборот препарату, серія якого не зареєстрована. А також наклала обов’язок на всі суб’єкти господарчої діяльності щодо перевірки його наявності і прийняття мір по вилученню з обороту для подальшої утилізації та знищення.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Oppo Find X может потеснить Vivo Nex и стать новым королём среди безрамочных смартфонов 19 июня 2018

Новый смартфон-рекордсмен, обещающий привнести в индустрию свежие идеи и перспективные решения с заделом на будущее, уже на подходе! Компания Oppo неоднократно намекала сначала посредством тизеров, а теперь и с помощью ТВ-рекламы по местному телевидению об уникальном аспекте грядущего флагмана Find X.

"Мир Юрского периода 2" возглавил международный прокат 19 июня 2018

Фантастический фильм "Мир Юрского периода 2" возглавил международный прокат, собрав еще 173 миллиона долларов на 51-м кинорынке

Маккензи Дэвис в фотосессии для июньского номера Flaunt 19 июня 2018

Маккензи Дэвис, которую зрители знают по "Марсианину" и сериалу "Остановись и гори", снялась в фотосессии для нового, июньского номера издания Flaunt

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Join up 0.5
Join up

Отзывов: 1

Витровчак  
Витровчак

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое