При проведенні діагностики рак легень можливо переплутати з коронавірусною пневмонією

23 октября 2020

Від ранньої діагностики раку залежить життя людини. Але через пандемію люди стали рідше звертатися до лікарів з приводу ранніх ознак раку легень. Водночас його перші симптоми схожі на прояви COVID-19.

У некомерційній організації Cancer research UK вважають, що рекомендація залишатися вдома та ізолюватися в разі появи сухого кашлю могла привести до того, що багато людей із запізненням отримують необхідну допомогу при раку легень. Згідно з британськими даними, у 2020 році лікарі направляли пацієнтів на обстеження з приводу підозр на рак легені на 40% рідше, ніж роком раніше. Рак легенів стали частіше діагностувати на пізніх стадіях. 

The Guardian описує випадок Хелен, 46-річної мешканки Британії. У січні 2020 року в неї з'явилися симптоми респіраторної інфекції. Через місяць після лікування симптоми повернулися. Жінка припустила, що це рецидив інфекції або COVID-19. Лікар загальної практики призначив їй антибіотики та порадив не йти в лікарню на рентген у зв'язку з пандемією. Але кашель тривав, до нього приєдналося свистяче дихання, задишка і слабкість.

Ці симптоми дозволили Хелен припустити, що у неї затяжний перебіг COVID-19. У липні Хелен пройшла рентгенографію, вже після появи кровохаркання. Лікарі виявили у неї пухлини в обох легенях. Гістологічний аналіз показав, що у неї був неагресивний рак. Організація наголошує, що такі випадки не поодинокі. На щастя, я одужала, але якби не COVID-19, була б більш наполегливою при відвідуванні лікарів. Не займайтеся самодіагностикою і вимагайте дій, – сказала вона. Фахівці зазначають, що на всі види раку дуже негативно вплинула пандемія, але рак легень зіткнувся з додатковими проблемами через спільні симптоми.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ученые из США назвали три препарата для эффективного лечения коронавируса COVID-19 25 ноября 2020

Исследователи Центра медицинских наук Университета Теннесси, работающие с коллегами из Университета Нью-Мексико, определили три препарата, уже одобренных для применения на людях в качестве возможных терапевтических средств от коронавируса COVID-19.

OPPO пока не планирует выпускать смартфоны со скручиваемыми экранами, хоть недавно представила такой 25 ноября 2020

Не так давно OPPO представила концептуальный смартфон OPPO X 2021, экран которого может увеличиваться с 6,7 до 7,4 дюйма благодаря специальному механизму и применению сворачиваемого дисплея. Тем не менее, как заявляет сама OPPO, в ближайшем будущем компания не планирует начинать серийное производство подобных устройств.

Пользователи Apple HomePod mini жалуются на проблемы с подключением по Wi-Fi 25 ноября 2020

Смарт-колонка HomePod mini уже доступна в свободной продаже. Несмотря на все преимущества устройства, пользователи обращают внимание на проблемы с подключением колонки к Wi-Fi-сетям. Однако больше всего огорчает то, что решение данной проблемы пока не найдено.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое