Проблеми з нюхом – перша ознака хвороби Альцгеймера: висновок американських вчених

17 ноября 2016

Американські вчені, що працювали над дослідженням хвороби Альцгеймера, дійшли висновку, що проблеми, які виникають у людини з нюхом, можуть бути першими ознаками цієї недуги. У дослідженні, що проводилося в MassachusettsGeneralHospital, взяли участь 183 пацієнти.

Було виявлено, що втрата пам’яті хоч і основна, але не найперша ознака хвороби Альцгеймера. Керівник проекту доктор Марк Альберс з відділу MGH неврології стверджує, що саме порушення функції нюху може розглядатися як передвісник даної старечої хвороби. Більше того, цей симптом здатен проявлятися за цілих 10 років до проявів втрати пам’яті. Тепер вченим треба думати, як використати дану інформацію, адже 10 років – досить великий термін. Можливо, інші дослідження зможуть зробити прорив у лікуванні Альцгеймера та виявити, як можна запобігти його розвитку при виявленні первинних ознак.

Доктор Альберс говорить, що існує дедалі більше доказів, що нейродегенеративні зміни при хворобі Альцгеймера, до яких можна віднести і проблеми з нюхом, починаються десь за 10 років до появи видимих симптомів.

Дослідники MassachusettsGeneralHospitalрозробили 4 напрями неінвазивного тесту, за допомогою яких перевірялася здатність літніх людей розпізнавати та запам’ятовувати запахи. У проекті приймали участь пацієнти, які за результатами попередніх генетичних тестів мали схильність до Альцгеймера. Їм пропонувалося розпізнати та запам’ятати 10 ароматів: ментолу, гвоздики, шкіри, суниці, бузку, ананасу, диму, мила, винограду та лимону. Більшість учасників погано справилася із завданням. Вже зовсім скоро має стартувати другий, більш масштабний етап дослідження.

Рання діагностика у таких хворобах, як Альцгеймер, відіграє величезну роль. Адже дає лікарям шанс дізнатися, як можна побороти захворювання на ранніх стадіях, ще до того, як почнуться незворотні процеси.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Disney поделился первым постером "Утиных историй" 24 июня 2017

Дональд Дак все такой же

Министерство охраны здоровья предлагает отменить профессиональные ограничения для женщин 24 июня 2017

Запрет для женщин работать более чем на 400 вакансиях может быть отменен.

Сетка и латекс: Рита Ора в сексуальном образе повернула время вспять в новом клип 23 июня 2017

Когда на видеохостинге появилась сама песня, ее тогда прослушало более 11 миллионов человек

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Royal-Standard 4.9
Royal-Standard

Отзывов: 1

Роды 0.5
Роды

Отзывов: 1

Двери Белоруссии 0.1
Двери Белоруссии

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое