8 октября 2018
Этот пирог состоит всего лишь из четырех ингредиентов

Ведущая программы "Ранок з Україною" на канале "Украина" Лилия Ребрик поделилась рецептом вкусного и простого в приготовлении пирога с яблоками. Вам понадобятся самые доступные продукты – мука, яйца, сахар и яблоки.
Яблочный пирог
Ингредиенты:
Рецепт приготовления:
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Під тиском США на Кубі оголосили "перебудову" 19 июня 2026
У разі реалізації заявлених заходів соціалістичну економіку, що практично розвалилася, чекають наймасштабніші зміни з часів революції 1959 року.
Розвиток невеликих моделей ШІ для ПК загрожує OpenAI та Anthropic — часто вони не гірші за великі 19 июня 2026
Американські дослідники з'ясували, що компактні ІІ-моделі (SLM), які запускаються на локальних комп'ютерах, здатні ефективно виконувати більшість завдань, які наразі покладаються на великі центри обробки даних. Однак, як пише Reuters, намічений перехід до менш ресурсозатратних технологій ставить під загрозу бізнес-моделі та високі ринкові оцінки таких гігантів індустрії, як OpenAI та Anthropic.
Google хоче, щоб ви помахали рукою в камеру: нова CAPTCHA вже викликала суперечки 19 июня 2026
Google хоче, щоб ви помахали рукою в камеру: нова CAPTCHA вже викликала суперечки