Розробник зізнався, що російська вакцина від COVID-19 Спутник V більше не діє

23 октября 2023

Керівник російського Центру імені Гамалії, який розробляв вакцину проти COVID-19 Спутник V, Олександр Гінцбург повідомив, що з появою нових штамів вакцина вже не захищає від коронавірусної інфекції "просто зовсім". Про це пише російське видання  Газета.ru.

Повідомляється, що центр проводить клінічні випробування оновленої вакцини, адаптованої під штам коронавірусу Омікрон, але до березня наступного року, коли нова вакцина, за прогнозами, надійде в обіг, вона вже може бути застарілою, оскільки передбачають появу нових штамів вірусу.

Нагадаємо, на початку 2021 року Росія звернулася в EMA, щоб зареєструвати Спутник V в Євросоюзі. У березні регулятор почав процедуру поступової експертизи цієї вакцини на відповідність стандартам з ефективності, безпеки і якості, які встановлено в ЄС.

У липні агентство Reuters опублікувало повідомлення про те, що розробники Спутника V не змогли надати необхідних даних відповідно до стандартних вимог щодо схвалення в ЄС: росіяни неодноразово відмовляли експертам у наданні додаткової інформації, а свої дії пояснювали "недостатнім досвідом співпраці з EMA".

Москва назвала інформацію Reuters прикладом fake news і дезінформаційної кампанії, яку спрямовано проти російської вакцини і яку організувало західне фармацевтичне лобі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Сучасні інтимні товари для комфорту, близькості та нових вражень 29 июля 2026

Як наголошують експерти, інтимні пристосування можуть стати корисним доповненням до сексуального життя дорослих людей. Вони допомагають урізноманітнити і оновити близькість

Важливість контролю витрати пального для бізнесу і не тільки 29 июля 2026

Пальне є однією з найбільших статей витрат для підприємств, діяльність яких пов'язана з використанням транспорту. Тому контроль палива перестав бути лише способом обліку – сьогодні це ефективний інструмент оптимізації витрат

На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка 28 июля 2026

На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка. Подробиці трагедії Усі обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гадалка  
Гадалка

Отзывов: 1

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше