29 сентября 2022
Кожен з нас у будь-який період життя може тривожитися.
В такому стані людина відчуває страх та занепокоєння. Стресові ситуації часто супроводжуються тривогою, наприклад, коли нам потрібно приймати важливі рішення чи складати іспити, або проходити співбесіди. В умовах війни та критичних ситуаціях цей стан може загострюватися та впливати на наше здоров’я.
Про це пише Центр громадського здоров'я.
Варто розуміти, що періодична тривога — це нормально. Проте люди з тривожними розладами відчувають надмірне та інтенсивне занепокоєння у повсякденному житті тоді, коли об’єктивних причин для цього немає.
Якщо ви тривалий час помічаєте такі, можливо, у вас тривожний розлад. Їх є декілька типів: генералізований тривожний розлад, фобії, агорафобія, обсесивно-компульсивний розлад, посттравматичний стресовий розлад. Кожен з цих типів так чи інакше пов'язаний зі станом тривоги та страху, який ви не можете контролювати.
У випадку наявних суїцидальних думок або поведінки — негайно зверніться за невідкладною допомогою!
Перелічені симптоми можуть не зникати, а навіть погіршуватися. У такому випадку, зверніться за консультацією до сімейного лікаря або психотерапевта. Своєчасна медична допомога важлива для збереження вашого ментального здоров’я. Не залишайтеся на одинці з тривожними розладами.
В умовах воєнного стану, ваше фізичне та психічне здоров’я є важливою складовою життя, яка допоможе нам перемагати та відбудовувати державу.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стейтем на яхті помилувався коханою в бікіні та подуркував з дочкою заради фото 19 июля 2025
Британська зіркова родина Джейсон Стейтем та Розі Хантінгтон-Вайтлі продовжують ділитися з підписниками моментами свого відпочинку з двома дітьми на яхті в Європі.
На хабарі спіймали чиновницю КМДА та директора столичного ринку 19 июля 2025
На хабарі спіймали чиновницю КМДА та директора столичного ринку
Рада ЄС схвалила розгортання нової системи в'їзду в Євросоюз 19 июля 2025
EES буде в цифровому вигляді реєструвати в'їзди та виїзди, дані з паспорта, відбитки пальців та зображення обличчя громадян країн, що не є членами ЄС.