29 сентября 2022
Кожен з нас у будь-який період життя може тривожитися.
В такому стані людина відчуває страх та занепокоєння. Стресові ситуації часто супроводжуються тривогою, наприклад, коли нам потрібно приймати важливі рішення чи складати іспити, або проходити співбесіди. В умовах війни та критичних ситуаціях цей стан може загострюватися та впливати на наше здоров’я.
Про це пише Центр громадського здоров'я.
Варто розуміти, що періодична тривога — це нормально. Проте люди з тривожними розладами відчувають надмірне та інтенсивне занепокоєння у повсякденному житті тоді, коли об’єктивних причин для цього немає.
Якщо ви тривалий час помічаєте такі, можливо, у вас тривожний розлад. Їх є декілька типів: генералізований тривожний розлад, фобії, агорафобія, обсесивно-компульсивний розлад, посттравматичний стресовий розлад. Кожен з цих типів так чи інакше пов'язаний зі станом тривоги та страху, який ви не можете контролювати.
У випадку наявних суїцидальних думок або поведінки — негайно зверніться за невідкладною допомогою!
Перелічені симптоми можуть не зникати, а навіть погіршуватися. У такому випадку, зверніться за консультацією до сімейного лікаря або психотерапевта. Своєчасна медична допомога важлива для збереження вашого ментального здоров’я. Не залишайтеся на одинці з тривожними розладами.
В умовах воєнного стану, ваше фізичне та психічне здоров’я є важливою складовою життя, яка допоможе нам перемагати та відбудовувати державу.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Франція виділяє 10 млн євро на ремонт пошкодженого РФ укриття на ЧАЕС 15 мая 2025
Загальні витрати на повне відновлення можуть перевищити 100 млн євро. На сьогодні на рахунку фонду є понад 19 млн євро.
У Києві пенсіонерка качалкою побила до смерті чоловіка та намагалась уникнути відповідальності 15 мая 2025
У Києві пенсіонерка качалкою побила до смерті чоловіка та намагалась уникнути відповідальності. Подробиці справи Вісім років зловмисниця має провести за ґратами
Кремль скликає термінову нараду через дефіцит пального - розвідка 14 мая 2025
Причинами енергетичної кризи стали зниження рентабельності нафтопереробних заводів, зростання тарифів на транспортування, підвищення акцизів і скорочення державних субсидій.