Що заставляє нас купувати шкідливу для здоров'я їжу?

25 июня 2018

Людина протягом свого еволюційного шляху адаптувалась до раціону, який майже повністю складався з необроблених продуктів. Але тепер люди переходять на раціон, в якому багато обробленої їжі.

Зокрема, сучасній людині дуже тяжко відмовитись від картопляних чіпсів, сухариків, крекерів чи пончиків. Спеціалісти із Єльського університету знайшли причину, яка спонукає людей купувати такі шкідливі продукти.

В експерименті взяли участь 206 чоловік. На старті експерименту добровольцям показували карточки із зображенням продуктів і просили описати своє відношення до них. Люди також повинні були оцінити їх калорійність. Наступного дня був організований сніданок для учасників, на якому були різноманітні страви. Через три години після цього добровольців відправляли на дослідження томографом.

Під час МРТ-сканування мозок учасників повинен був купляти різні харчові продукти. При цього запас грошей був обмежений. Виявилось, що добровольці частіше сплачували за продукти, насичені жирами та вуглеводами. В більшості випадків це були оброблені продукти. При цьому в головному мозку учасників активізувався центр винагороди. В процесі покупки калорійного продукту зона винагороди була навіть більш активна, ніж в ті моменти, коли людина бачила свою улюблену страву.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Леонардо ДиКаприо продает трехэтажный особняк 22 октября 2018

Дом в Лос-Анджелесе был куплен еще 20 лет назад

Пять неожиданных предвестников ишемической болезни сердца 22 октября 2018

Ишемическая болезнь сердца является следствием сужения основных артерий сердца из-за их закупорки атеросклеротическими бляшками.

Где выгодно купить матрицы для ноутбуков? 22 октября 2018

Где выгодно купить матрицы для ноутбуков?

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Джоин Ап 0.2
Джоин Ап

Отзывов: 1

Савон 0.5
Савон

Отзывов: 1

JANDA 5.0
JANDA

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое