Що заставляє нас купувати шкідливу для здоров'я їжу?

25 июня 2018

Людина протягом свого еволюційного шляху адаптувалась до раціону, який майже повністю складався з необроблених продуктів. Але тепер люди переходять на раціон, в якому багато обробленої їжі.

Зокрема, сучасній людині дуже тяжко відмовитись від картопляних чіпсів, сухариків, крекерів чи пончиків. Спеціалісти із Єльського університету знайшли причину, яка спонукає людей купувати такі шкідливі продукти.

В експерименті взяли участь 206 чоловік. На старті експерименту добровольцям показували карточки із зображенням продуктів і просили описати своє відношення до них. Люди також повинні були оцінити їх калорійність. Наступного дня був організований сніданок для учасників, на якому були різноманітні страви. Через три години після цього добровольців відправляли на дослідження томографом.

Під час МРТ-сканування мозок учасників повинен був купляти різні харчові продукти. При цього запас грошей був обмежений. Виявилось, що добровольці частіше сплачували за продукти, насичені жирами та вуглеводами. В більшості випадків це були оброблені продукти. При цьому в головному мозку учасників активізувався центр винагороди. В процесі покупки калорійного продукту зона винагороди була навіть більш активна, ніж в ті моменти, коли людина бачила свою улюблену страву.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Galaxy S10+: оценки в Antutu и GeekBench, а также рендеры белой керамической версии 16 февраля 2019

До анонса всей серии новых Galaxy S10 осталось несколько дней, и количество утечек закономерно растёт. Перед тем, как отправиться на презентацию Samsung Unpacked в Сан-Франциско, можно ещё раз взглянуть на то, чего ожидать с точки зрения производительности от самой продвинутой и габаритной модели — Galaxy S10 Plus.

Карнакские камни (ФОТО) 16 февраля 2019

Карнакский мегалитический комплекс – это удивительный археологический памятник, который включает в себя множество курганов, гигантских дольменов (сооружений из камней) и менгиров (одиночных камней-столбов).

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое