Симптоми зниженого тиску і чим він небезпечний для здоров'я?

24 июня 2018

Гіпотонія – це досить розповсюджена хвороба, але не кожна людина відразу зрозуміє, що з нею відбувається, коли тиск знижується. Головний негативний вплив зниженого кров’яного тиску – уповільнений кровообіг.
Він, у свою чергу, спричиняє в мозку дефіцит кисню та корисних мікроелементів, які необхідні для його ефективної роботи.

Внаслідок цього мозок може відчувати кисневе голодування. Це призводить до іншого наслідку – смерті клітин та виникнення спонтанної серцевої недостатності. В деяких випадках таких змін в організмі достатнього для того, щоб спровокувати смерть. Якщо зниження кров’яного тиску відбувається часто, під удар потрапляє печінка та ендокринна система, з’являється великий ризик виникнення гормонального дисбалансу.

Як зрозуміти, що у вас знижений тиск? Сигналізувати про це будуть наступні симптоми: виникає запаморочення та нудота; шкіра стає блідою; хочеться спати й нічого не робити; на шкірі виступає липкий та холодний піт; відчувається погіршення зору.

Іноді симптоми зниженого тиску плутають з ознаками інсульту. В будь-якому випадку – вчасне звернення до лікаря значно підвищує шанс на успішне лікування.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Порадуйте ваших гостей – возьмите в аренду фотобудку! 18 июля 2018

Порадуйте ваших гостей – возьмите в аренду фотобудку!

Пять советов, которые помогут навсегда избавиться от жира на животе 18 июля 2018

Брюшной жир является накоплением висцерального жира в верхней части брюшной области, что приводит к увеличению размера талии. 

Лучшие рецепты: как приготовить сливовое вино 18 июля 2018

Вкусное вино можно сделать не только из винограда

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Новая почта 0.1
Новая почта

Отзывов: 1

Джойн Ап/Скай Ап 2.0
Джойн Ап/Скай Ап

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое