Симптоми зниженого тиску і чим він небезпечний для здоров'я?

24 июня 2018

Гіпотонія – це досить розповсюджена хвороба, але не кожна людина відразу зрозуміє, що з нею відбувається, коли тиск знижується. Головний негативний вплив зниженого кров’яного тиску – уповільнений кровообіг.
Він, у свою чергу, спричиняє в мозку дефіцит кисню та корисних мікроелементів, які необхідні для його ефективної роботи.

Внаслідок цього мозок може відчувати кисневе голодування. Це призводить до іншого наслідку – смерті клітин та виникнення спонтанної серцевої недостатності. В деяких випадках таких змін в організмі достатнього для того, щоб спровокувати смерть. Якщо зниження кров’яного тиску відбувається часто, під удар потрапляє печінка та ендокринна система, з’являється великий ризик виникнення гормонального дисбалансу.

Як зрозуміти, що у вас знижений тиск? Сигналізувати про це будуть наступні симптоми: виникає запаморочення та нудота; шкіра стає блідою; хочеться спати й нічого не робити; на шкірі виступає липкий та холодний піт; відчувається погіршення зору.

Іноді симптоми зниженого тиску плутають з ознаками інсульту. В будь-якому випадку – вчасне звернення до лікаря значно підвищує шанс на успішне лікування.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Обряд венчания - что для этого нужно? 18 сентября 2018

Венчание молодожен в церкви – очень ответственный момент, требующий от будущей четы взвешенного решения и понимания полного смысла обряда перед Богом

Intel выпустила неттопы NUC Crimson Canyon с графикой AMD 18 сентября 2018

Корпорация Intel без громких анонсов представила новые компьютеры небольшого форм-фактора NUC — устройства Next Unit of Computing.

Доход Disney за 2018 год уже переплюнул результат 2017 18 сентября 2018

В текущем году, который еще даже не закончился, студия Disney заработала большую сумму денег, чем в прошлом

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Kupinatao.com  
Kupinatao.com

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое