У Британії пташиний грип вперше виявили у вівці

25 марта 2025

У Великій Британії вперше підтвердили пташиний грип у вівці. Про це повідомили в Міністерстві з питань довкілля, продовольства і сільського господарства Британії та Агентстві з охорони здоров'я тварин і рослин, пише Politico в понеділок, 24 березня.
 
Випадок підтвердився у вівці в Йоркширі після повторних аналізів молока. Його виявили після огляду худоби в приміщенні, де пташиний грип був підтверджений у птахів.
 
У решти овечого стада не було виявлено випадків зараження вірусом, і немає жодних доказів, які б вказували на підвищений ризик для поголів'я худоби в країні. 
 

Уряд запровадив нагляд за худобою в заражених приміщеннях через спалах пташиного грипу серед корів у США. Америка бореться зі спалахом пташиного грипу, який знищив понад 166 мільйонів птахів з 2022 року, в 17 штатах поширився на худобу, що дає молоко, і призвів до різкого зростання цін на яйця.
Раніше цього місяця в ООН попередили, що швидке поширення спалаху H5N1 (пташиного грипу) є "безпрецедентним" і призводить до "серйозних наслідків" для виробництва харчових продуктів, робочих місць у сільській місцевості, місцевої економіки та цін для споживачів.
 
Нагадаємо, вірус пташиного грипу спричинив загибель 47 тигрів, трьох левів і пантери у зоопарках у В’єтнамі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Рильську дрон вдарив по готелю з російськими військовими 1 июня 2025

Жителі Рильська, Льгова та Курчатова також повідомили про звуки прольоту дронів. Напередодні місцевий оперативний штаб уже попереджав про можливу атаку з повітря.

Крук у бікіні похвалилася привабливими формами в дубайському басейні 1 июня 2025

Екстелеведуча і блогерка Валерія Крук, яка нині відпочиває у столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, наробила фото в купальнику.

1 000 000 Гбіт/с на 1800 км: японці встановили рекорд швидкості передачі даних за майже звичайним оптоволокном 1 июня 2025

1 000 000 Гбіт/с на 1800 км: японці встановили рекорд швидкості передачі даних за майже звичайним оптоволокном

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ІПАГ 5.0
ІПАГ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше