У МОЗ планують включити український препарат на основі плазми крові людей до протоколу лікування COVID-19

10 октября 2020

У МОЗ повідомляють про плани включення до протоколу лікування COVID-19 препарату на основі плазми крові людей вітчизняного виробництва.  Мова йде про препарат «Біовен» виробництва фармацевтичної компанії «Біофарма». 

Основа препарату – плазма крові людей, які вже вилікувалися від COVID-19. Його клінічні випробовування вже закінчилися, вони показали хороші результати. Тож у МОЗ заявили, що готові зробити центральні закупівлі цих ліків для українських лікарень. Джерело фінансування для цього вже знайдено, повідомляє міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.


Клінічні випробовування препарату «Біовен» довели безпеку та ефективність цих ліків у боротьбі з COVID-19, наголошують у МОЗ. Орієнтовна вартість одного флакону цього препарату буде становити 7 тисяч гривень. Для лікування одного пацієнта знадобиться 2-3 флакони, прогнозують вчені та лікарі. У МОЗ наголошують, що пацієнти не  будуть платити за лікування, його вартість покриє держава.

За прогнозами, «Біофарма» скоро випустить близько 25 тисяч флаконів даного препарату. Цієї кількості повинно вистачити на лікування близько 8 тисяч хворих на COVID-19.

Автор: Ольга Купріянова

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Наскільки зараз F-16 допомагають Україні - аналіз експерта 18 июля 2025

Наскільки зараз F-16 допомагають Україні - аналіз експерта

Держдеп пояснив, як Трамп реалізує план завершення війни в України 18 июля 2025

Президент США "досить чітко" висловлює оцінку ситуації та проявляє терплячість, заявила речниця Держдепартаменту.

У Трампа виявили хронічну хворобу 18 июля 2025

Медики пояснили, що синці на руці виникають через незначне пошкодження тканин, спричинене частими рукостисканнями.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше