Від чого страждає наш зір, та що з цим можна зробити?

14 ноября 2016

Очі – це орган, який використовується людиною чи не найчастіше у своєму повсякденному житті, адже більше 80 % діяльності пов’язані саме із зором. В сучасному інформаційному світі, де без комп’ютерів та інших гаджетів неможливо уявити свого життя, проблеми із погіршенням зору стають все більш розповсюдженими. Проте не лише в техніці проблема, іноді є й інші причини страждання наших очей.

Причини погіршення зору

  1. Як не дивно, до досить розповсюджених причин погіршення зору відносять патології хребта. Травма чи інфекційне ураження хребта, зміщення хребтів в області пролягання спинного мозку негативно впливають на гостроту зору. Адже спинний мозок тісно пов’язаний з очима. Іноді травми під час пологів теж призводять до погіршення зору у жінок.
  2. Хвороби – ще одна розповсюджена причина зниження якості зору. Мова йде про, наприклад, венеричні чи інфекційні захворювання, під час яких мікроби або віруси уражають нервові закінчення усіх органів, в тому числі й очей.
  3. Втома, а надто перевтома негативно впливають на якість зору. Недосипання, неправильне харчування та стреси зношують наше тіло, і очі також. При перевтомі очі червоніють, сльозяться, чешуться, зображення перед собою може пливти, а зір ставати все гіршим і гіршим.
  4. Накопичення шкідливих речовин в організмі – причина найбільш серйозних патологій очей. Організм забруднюється шкідливими речовинами, які накопичуються і не виходять з нього. Це шлаки, які шкодять зокрема й очам.
  5. Шкідливі звички також призводять до проблем з очима. Люди, які палять, зловживають алкоголем чи наркотиками, ніколи не мають гострого зору. Дослідження показують, що через деякий час після потрапляння в людський організм речовин, пов’язаних з палінням, алкоголем чи наркотиками, в очних судинах починають відбуватися сильні патологічні зміни. Неправильне та недостатнє кровопостачання органів зору невпинно веде до погіршення зорової функції людини.

Очі – це багатство людини, за допомогою якого вона може пізнавати цей яскравий, неймовірний світ. Тож треба зробити все, щоб вберегти їх від шкідливих впливів навколишнього середовища, та бачити чітко і ясно до самої старості.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

 

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Джеймс Макэвой сравнил своего душевнобольного персонажа с супергероем 23 марта 2017

Джеймс Макэвой рассказал о работе над фильмом М. Найта Шьямалана "Сплит", в котором ему досталась роль героя с диссоциативным расстройством идентичности

Христина Соловей: "Вакарчук ко мне относится как отец" 23 марта 2017

Певица рассказала о звездной болезни и ночных репетициях с музыкантами

ТОП-10 продуктов, которые восстановят здоровье поджелудочной железы 23 марта 2017

При повышенном сахаре, когда еще рано диагностировать диабет, но при этом работа поджелудочной железы уже нарушена, очень важно начать борьбу за здоровье.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Георгий Вербицкий 0.6
Георгий Вербицкий

Отзывов: 1

Усилок 4.6
Усилок

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое