В Україні можуть призупинити планові госпіталізації - коментарі очільника МОЗ

21 января 2022

В Україні через зростання захворюваності на COVID-19 знову можуть призупинити планові госпіталізації.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що наразі у лікарнях у країні виділено понад 64 тисяч ліжок для госпіталізації хворих на COVID-19, із них понад 96,7% забезпечено киснем.
 

“Після впровадження червоного рівня епідемічної небезпеки у державних та комунальних закладах охорони здоров'я буде призупинено планові госпіталізації для переорієнтації звільнених ліжок на прийом хворих на коронавірусну хворобу”, - відзначив очільник МОЗ.
 
МОЗ відзначило, що Україні не вдасться оминути нової хвилі, яку спричинить штам Омікрон. Цей варіант коронавірусу дедалі частіше фіксують в регіонах.
Ляшко повідомив, що наразі випадки інфікування штамом Омікрон підтвердили у 7 областях країни та столиці.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Німеччина заявила про остаточну відмову від російських енергоносіїв 20 мая 2026

Війна Росії проти України зруйнувала попередні уявлення про енергетичну стабільність та "викрила небезпечні ілюзії".

Нотаріальні послуги у Польщі: як уникнути відмови в Україні через неправильно оформлені документи? 20 мая 2026

Сьогодні нотаріальні послуги у Польщі стали надзвичайно популярними, проте багато українців стикаються з прикрою проблемою: документ, завірений польським фахівцем, не завжди приймають українські установи

Якими бувають трансформаторні підстанції та як обрати рішення під конкретні потреби 20 мая 2026

Трансформаторні підстанції є важливою частиною сучасної енергосистеми. Саме вони забезпечують передачу та розподіл електроенергії між джерелом живлення і споживачами

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Mазда 5.0
Mазда

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше