Ветерани зможуть підписати декларацію з лікарем у себе вдома

11 мая 2018

Ветеранам в Одеській області, які не мають можливості відвідати сімейного лікаря, не потрібно турбуватись про це. Медичні працівники самі приїдуть до пацієнта та укладуть декларацію між лікарем та пацієнтом дома.

Про це повідомили на апаратній нараді в Одеській облдержадміністрації. Медичні огляди дома вже проводяться деякий час. На сьогодні 1300 ветеранів по всій області вже скористались такою можливістю.

Пізніше такою можливістю зможуть скористатись інші пільгові категорії населення. Директор департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА В’ячеслав Полясний повідомив, що огляд проводився переважно по таких показниках самопочуття, як вимірювання артеріального тиску, рівня глюкози в крові, спірограма. Це основні показники, які характеризують стан здоров’я людини.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Четыре компании контролируют более половины рынка смарт-часов 23 февраля 2019

Компания Juniper Research обнародовала прогноз по мировому рынку «умных» наручных часов на ближайшие годы: спрос на эти устройства будет устойчиво расти.

Отруби для похудения: какие лучше и как употреблять 23 февраля 2019

Отруби — это огромное количество клетчатки, медленных углеводов и протеина

Горячая ванна дает эффект физических упражнений 23 февраля 2019

Принятие горячей ванны может в некотором роде заменить фитнес – эта приятная процедура дает эффект физических упражнений, утверждают авторы исследования.

Добавление отзыва временно недоступно

 

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое