17 ноября 2024
Виявляється, апельсинова шкірка містить майже в три рази більше вітаміну С, ніж м'якуш, тому з неї можна зробити натуральний засіб, який зміцнить імунітет усієї родини, особливо у сезон застуд і грипу.
← Вернуться на предыдущую страницу
Мур у шкірі, срібна Шилдс та Гомес із розрізом до стегна привернули увагу фанів на SAG Awards 25 февраля 2025
23 лютого у Лос-Анджелесі відбулася 31 церемонія нагородження премії Гільдії кіноакторів США SAG Awards 2025. Подія зібрала чималу кількість знаменитостей, які продемонстрували елегантні луки на хіднику.
У Києві п’яний студент-іноземець на переході збив чоловіка та намагався втекти 25 февраля 2025
У Києві п’яний студент-іноземець на переході збив чоловіка та намагався втекти. Подробиці та фото Зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність
Зірка "Жіночого кварталу" Марта Адамчук розчулила мережу проникливою піснею про кохання під час війни 25 февраля 2025
Зірка "Жіночого кварталу" Марта Адамчук розчулила мережу проникливою піснею про кохання під час війни. Відео Кліп до пісні артистка створила у чорно-білих тонах