Який метод лікування в Україні в МОЗ назвали шарлатанством?

2 июня 2018

Уляна Супрун, виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я, продовжує розвінчувати міфи в медицині, що існують в сучасній Україні, та змінювати вітчизняну сферу охорони здоров’я у відповідності до міжнародних стандартів.

На своїй сторінці в популярній соціальній мережі вона заявила, що магнітотерапія – це явище, яке немає нічого спільного з лікуванням чи профілактикою захворювань. Пані Супрун вказала, що західні країни не практикують таку терапію, тому що її ефективність не доведена науково.

Цей метод лікування вже давно в високо розвинених країнах визнано не науковим. Напроти, у вітчизняних закладах охорони здоров’я ще можна зустріти магнітну терапію серед переліку доступних процедур. Запевняють, що вона вилікує від болю, розвитку і розповсюдження запальних процесів. А також переконують, що магнітна терапія може зробити міцнішими стінки судин, і навіть привести в норму психоемоційний фон.

Уляна Супрун зазначає, що більшість сучасних досліджень довели, що магнітна терапія не має жодного впливу на організм людини.

Ще в далекому 2002 році Національний науковий фонд Сполучених Штатів Америки визнав, що магнітна терапія псевдо наукова. Тому тих, хто продає різноманітні магнітні пристрої, вважають шарлатанами. Якщо ви зіштовхнулись з ситуацією, коли вам пропонують такий тип лікування – відмовляйтесь. Натомість, вимагайте медичну допомогу, яка заснована на міжнародних стандартах, рекомендує Уляна Супрун.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

И все-таки можно ли есть после 18:00?.. 20 августа 2018

Наверное, каждый хоть раз слышал фразу: «Я не ем после шести». Объясняется это правило по-разному, обычно тем, что съеденное на ночь превращается в жир или вовсе не переваривается.

Мелани Лоран и Пайман Моаади присоединились к новому фильму Майкла Бэя 20 августа 2018

О 6 Underground все еще толком ничего не известно

Беременная велосипедистка похвасталась поездкой до роддома 20 августа 2018

Министр Новой Зеландии по делам женщин Джули Джентер (Julie Anne Genter) доехала до роддома на велосипеде вместе с мужем.

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Join Up  
Join Up

Отзывов: 0

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое