Який метод лікування в Україні в МОЗ назвали шарлатанством?

2 июня 2018

Уляна Супрун, виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я, продовжує розвінчувати міфи в медицині, що існують в сучасній Україні, та змінювати вітчизняну сферу охорони здоров’я у відповідності до міжнародних стандартів.

На своїй сторінці в популярній соціальній мережі вона заявила, що магнітотерапія – це явище, яке немає нічого спільного з лікуванням чи профілактикою захворювань. Пані Супрун вказала, що західні країни не практикують таку терапію, тому що її ефективність не доведена науково.

Цей метод лікування вже давно в високо розвинених країнах визнано не науковим. Напроти, у вітчизняних закладах охорони здоров’я ще можна зустріти магнітну терапію серед переліку доступних процедур. Запевняють, що вона вилікує від болю, розвитку і розповсюдження запальних процесів. А також переконують, що магнітна терапія може зробити міцнішими стінки судин, і навіть привести в норму психоемоційний фон.

Уляна Супрун зазначає, що більшість сучасних досліджень довели, що магнітна терапія не має жодного впливу на організм людини.

Ще в далекому 2002 році Національний науковий фонд Сполучених Штатів Америки визнав, що магнітна терапія псевдо наукова. Тому тих, хто продає різноманітні магнітні пристрої, вважають шарлатанами. Якщо ви зіштовхнулись з ситуацією, коли вам пропонують такий тип лікування – відмовляйтесь. Натомість, вимагайте медичну допомогу, яка заснована на міжнародних стандартах, рекомендує Уляна Супрун.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

HMD Global планирует укрепить позиции Nokia в сегменте производительных смартфонов 10 декабря 2018

Компания HMD Global, выпускающая смартфоны и телефоны под маркой Nokia, намерена укрепить свои позиции в соответствующем сегменте телекоммуникационного рынка.

Сколько хлеба нужно съедать в день? 9 декабря 2018

Хлеб – продукт, богатый на углеводы и калории. В особенности, изготовленный из белой пшеничной муки, лишенной грубых волокон. 

Саундтрек "Черной пантеры" получил восемь номинаций на премию Grammy 9 декабря 2018

Саундтрек фильма "Черная пантера" стал одним из фаворитов 61-й премии Grammy, которую присуждает Американская академия звукозаписи

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Врач 5.0
Врач

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое